Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Gyors válasz kéne? SOS!

SOS! Gyors válasz kéne? SOS!

Figyelt kérdés

Most mennék a kutyámmal sétálni, és találtam egy nagyon jó kis területet. Nagyon szép mező féle hely. Tegnap egyedül ott voltam megnézni,hogy milyen és akkor szembesültem azzal, hogy minimum 4 veszélyes, kitett, megvadult kutya van arra. Ti mennétek oda? Ha én megyek és oda akar menni a kutyámhoz a másik veszélyes kutya és baj történik mit tegyek?

4 hónapos, yorki, szóval fel tudom venni ha kell. Vagy van más megoldás?


2011. jan. 2. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress valami más helyet, mert lehet, hogy a kutyád láttán megtámadnak akár téged is. Bár azt mondják, hogy a kóbor kutya nem támad meg, jobb félni, mint megijedni. Szerintem keress más helyet.
2011. jan. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Ne vidd el oda enyyi az egész. A végén még te is meg a kutyád is megsérül.

egyébkénz szerencsés vagy, ogy Yorkid van

2011. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még téged is kinyírhatnak. Ismert, hogy a kóbor kutya egyedül nemigen támad, de csapatba verődve már gond nélkül nekedmegy, csak egynek kell agresszívnak lenni, ami felingerli a többit is.
2011. jan. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem megyek arra.
2011. jan. 2. 12:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szólj az állatvédőknek, ha tényleg kitett kutyákat láttál, addig pedig ne menj oda a tiéddel. Hogy felvedd a kutyád, a lehető legrosszabb ötlet, mert támadás esetén téged fognak először megmarni, nem direkt, hanem a kutyád miatt.A kutyáknál nem számít a méret, a dominencia csak. Láttam már több egészen kistermetű kutyit is fölékerekedni a nagytestűnek.
2011. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tibi1602 válasza:
eZT FOGADD MEG!Figyelj a kóbor kutya ha 1-2 van!!!Ha 2-nél több egy hejen és elvaanak egymással az már falka vagyis,rohattul veszélyesek,nekem elhiheted!Tudod töbségben az erő!!Nemkell mindnek vadnak lennie,elég ha csak az eggyik megindul aztán jön a Lavina!!!Ne menny olyan hejre vagy kerüld azt ahol több kóbor kutya van mert életveszélyes hejzetbe is belekerülhetsz!!
2011. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor keress más helyet. vagy valami szervezetel felnőtekkel vedd fel kapcsolatot hogy ők és te menyetek kutyád nélkül, vigyétek el falka koborkutyát menhelyre fajtamentőkre el kell távolitani őket és tudsz sétálni ha nem lesznek már ott. Én is kinéztem 1 névtelen utcát ami 1 mező és előszőr feltérképem terepet ismerőseimel haverokkal ha nincsenek kutyák akkor mi kutyáinkal arra sétálunk sulink fele csinálunk menekülő helyet titkos bázist
2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!