Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások! Ti szeretitek a...

Kutyások! Ti szeretitek a macskákat vagy csakis kutya jöhet számításba nálatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem bírom a macskákat, de mivel állatok szeretem őket. Persze csak nézni. Nekem csak kutya jöhet számításba! De nem vagyok a macskák ellen, mielőtt valaki szidna. Szépek, de nem különösebben kedvelem őket. Mindenkinek más tetszik.
2011. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
40%
Semmiképpen nem jöhet számításba a macska, mert allergiás vagyok a szőrére. Igazából nem is szeretem őket, de a kutyusokat imádom.
2011. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Akiteki ***** válasza:
100%
Macskám is van. Nekem minden jó, aminek pont 4 lába van és szőrös.
2011. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kutyás is vagyok, macskás is. Sajnos a kutyám nem macskás, és a macskám se kutyás, de ha a környéken vagyok, kelletlenül bár, de elviselik egymás társaságát :D
2011. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
16%
Én nem vagyok odáig a macskákért , bár most van 1 a kutya mellett de újra nem hoznék.Csak eszik-iszik aztán alszik meg néha játszik 1 keveset , nem lehet vele semmit csinálni :(
2011. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van macskám és kutyám is, nemhogy én szeretem őket, de ők is egymást mivel a cicánk volt a pótmamája a kutyánknak.A cica 10 éves a kutya 6, de a mai napig mosdatja

Bár panelban lakunk, de sok emberről tudok akinek cicája és kutyája is van.

Szerintem ha valaki állatszerető nem tesz különbséget.Más egyéniség mind a két állat.

2011. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Nekem mindegy, hogy kutya, macska, ló, egér, a lényeg, hogy szőrös legyen és lehessen simogatni..a hüllőket viszont nem komálom :)
2011. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen az egyetlen állat, amivel nem kívánnék szorosabb kapcsolatba kerülni, az a galandféreg. De egyébként minden állat jöhet, ismerősöm kígyója a hajamban szokta magát jól érezni.
2011. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van macskám is a yorkim mellett, imádják egymást :) A legnagyobb örömömre. A yorkimmal már régóta klikkerezek, de a macskával is elkezdtem, már le tud ülni. Én nem bántom a macskákat, de még egy macska nem kéne. Ezzel a macskámmal megpróbálok mindent elérni, jól tartani, foglalkozni vele, de egy kutyával sokkal jobban tudok.


Én innen tanultam a macskával klikkerezni: [link]

2011. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Szeretem a macskákat is, de én nem tartanék. A barátoméknak van, velük minden további nélkül elcicázok, aranyosak meg minden, de saját macska nem kéne. :)
2011. jan. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!