Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden kiskutya ennyit pisil?

Minden kiskutya ennyit pisil?

Figyelt kérdés

10 hetes kiskutyámat kb. 8 hetes koráig udvaron tartották egy szakadt kutyaházban, a legnagyobb fagyokban is. Valószínű felfázott, mert mikor ide került sokat pisilt. Viszont még mindig egész nap pisil, pedig nem iszik olyan nagyon sokat. Azóta csak párszor volt kint pisilni, mert nagyon fázott, most pedig műtéti seb van a hasán, így egy ideig még nem fogom kivinni az udvarra. Múlt héten az orvos nem mondott semmi érdemlegeset, de csak nem akarja abbahagyni. Éjszaka is legalább 5-6 helyre odapisil. Van wc-je, néha abba sikerül neki, olyankor alaposan megdicsérjük, de ez nem mindig jön össze.:(

Szóval, szerintetek ez normális a kölyköknél vagy parancsoljak rá a dokira, hogy igenis tegyen már valamit? :S


2011. jan. 2. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon sok. A mi kutyusunk egy éjjel max. 2-3szor pisilt be, amikor még nem volt szobatiszta. Az 5-6 nagyon sok.

Mutasd meg egy másik állatorvosnak is.

2011. jan. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem normális, nagyon sok. Szerintem is, válts állatorvost,első jól írta.
2011. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ahoz hogy ennyit pisiljen ennyit kell innia, nincs valami amit megiszik mindig? estefelé már ne itasd, szerintem akkor jólesz, vagy lehet télleg beteg, próbáld ki
2011. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!