Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mudi tényleg olyan ugatós...

A mudi tényleg olyan ugatós amilyennek mondják?

Figyelt kérdés
Tudom ha eleget mozogtatják, meg lefárasztják nem valószínű hogy ugatni fog egy kutya, de nem tudom ez a mudi esetében is így lehet mert ilyet még nem mondtak.Csak azt hogy hűű ugatós.Köszi a válaszokat előre is!
2011. jan. 2. 21:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem hogy te aki elég okosnak látszol az eddigiek alapján hogy szimpatizálhatsz egy ilyen buta emberrel... Legalábbis én nem tudom normálisnak és mérvadónak tekinteni aki ilyeneket ír. Nekem is van pár kutya akit nem bírok mégsem intézem el őket egy tollvonással mert egyszerüen ehhez nincs joga és tudása az embernek...

Én azt mondom ha még másokat sem zavar akik velem élnek meg körülöttem akkor abban lehet valami... Mert errefelé aztán nem lacafacáznak, ölre is mennek ha kell hiába egy nagyváros vagyunk elvileg...

2011. jan. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Te erről az emberről annyit tudsz, amennyit ebből a posztból levontál következtetést, én olvastam két könyvét, és azt gondolom, hogy nagyon jól ír, nagyon jó humora van, és nem gondolnám, hogy azért mert kifigurázza a tulajdon mudiját, akit imád, miért lenne buta. Egyébként pedig nem tudom, hogy feltűnt-e, de karikíroz. Ez a humor egy formája. Nem tudom Winklernek a kutyafajtás könyvét olvastad-e, de az is kifigurázza az összes fajtát, egy-egy jellemző tulajdonság alapján, tuti, hogy ott is ugatósnak van beállítva a mudi, a bulldog meg vidéki favágó rokonnak, aki paraszt ugyan, meg társaságba nem mennénk vele, de kedveljük. . Akkor most őt is butának tartod?
2011. jan. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igen ismerem azt a könyvet és nem emlékszem hogy bármi rosszat is írt volna a mudiról... És buta dolgokat is jól meg lehet fogalmazni ettől még nem lesz okos... Attól mert jól ír még nem biztos hogy ért a kutyákhoz és igaza is van. Ismétlem: buta dolog egy szenvedő kutyán viccelődni... Miért nem saját magát figurázta ki? Mert azt hogy hülye voltam, nehezebb leírni mint a kutyát viccesen szídni? A másik buta dolog meg az hogy nem jut ezsébe: az emberek nem fogják majd fel hogy ez egy vicc és elhiszik és akkor még jobban utálni fogják a mudikat alaptalanul. Nem kell annyira felértékelni az embereket hogy majd ők megértik... Frászt, szó szerint elfogják hinni az egészet de mindegy, neked aztán mondhatom... Láthatod a kommenteket is hogy kontráznak rá a p*rasztok akikről messzire kitünik hogy rosszul kezelték a kutyát és azért volt vele baj nem a fajtája miatt...
2011. jan. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ja meg persze könnyü elfogani egy olyan kutya kritikáját mint a tiéd. Tudod a népszerüeknek még ez is csak használ de aki nem az annak bizony nem... Egy menő többszázezerbe kerülő fajtámnak még a rossz tulajdonságai is menők, mert milyen cuki amikor röfög meg vicces amikor pukizik és sorolhatnám... A népszerütleneknek még a jó tulajdonságai is gázak...
2011. jan. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
fölöslegesen nem ugat csak ha van oka!!
2012. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nekem három mudim van,ok nélkül egyik se ugat..foglalkozok velük,kitünő házörző mindhárom,de nem ugatnak többet mint bármelyik kutya az utcában,legyen sző fajtatisztáról vagy keverékről.Pulik és a terrierek többet ugatnak :D
2015. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!