Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem ezen a nyáron alakult...

Nekem ezen a nyáron alakult ki a kutya imádatom. És nektek mikor? És mi csalogatta elő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Az volt életem első összefüggő mondata, hogy "Én állatkedvelő gyermek vagyok" mindezt a nagymamámnál a baromfiudvarban üldögélve böktem ki. Kutyákkal nőttem fel, mindig is meg volt a kutya imádatom :)
2011. jan. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

nagyszüleim kutyatenyésztők voltak, már ovi előtt kutyakiállításokra jártam velük :)


(mondjuk ehhez képest mostanra jól elhúztam munkakutyás irányba :D)

2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eddig is szerettem a kutyákat, de ez akkor lobbant fel erősebben, amikor tavaly februárban elkezdtem kijárni a menhelyre önkénteskedni :)
2011. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én, amikor nyáron a mamámnál voltam, mindig csak kint a kutyákkal játszottam, már pár évesen is :) 2 golden retrieverje volt, mindig a teraszról nézett engem, hogy élvezem a kutyákkal való játékot. Én már így születtem. Sosem érdekelt a számítógép, a vásárlás, mint amiket a mai fiatalság részesít előnyben. Én mindenhol a kutyákat kerestem. Egyszer, amikor az iskolában a házi feladatunk az volt, írjunk egy fogalmazást a szeretetről, anyák napjára, én a mamám 2 goldenjéről írtam, nem is volt kérdés, kikről. Elég furának tartották a társaim, hogy anyák napjára nem az anyukámról írtam.. Én mégis a kutyákról írtam. Az előadásom nagyon jól sikerült, a szüleim teljesen meg voltak hatva, hogy ilyen szépen látom a világot már 9 évesen, ekkor voltam 3. osztályos. :) A nagymamám segített megfogalmazni a fogalmazást, a nagyi volt a mindenem, mindenben számíthattam rá.


A szüleim ez után a fogalmazásom után döntöttek úgy, kaphatok egy kutyát. Teljesen meglepi volt számomra, elvittek egy tenyésztőhöz, ahol kiválaszthattam az álomkutyámat :) Sajnos ő azóta eltávozott tőlünk, 16 éves koráig boldogította az életem. Ő is egy Golden Retriever volt, a szüleim segítettek a gondozásában, de már 12-13 évesen magam sétáltattam, és a kutyaiskolába is én jártam vele. Hihetetlen érzés volt :)

2011. jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xnorkax ***** válasza:
Apukám szerettette meg velem az állatokat. Régebben sokféle állatot tartottunk (kecskék, lovak, tehenek, csirkék stb.) A kutya imádat akkor alakult ki végérvényesen, mikor olyan 6 éves koromban megkaptam az első kutyámat. :) Németjuhász keverék volt, imádtam. <3 És máig tart a dolog.
2011. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromóta miota 2 kutyámat megkaptam azota jó volt korán elvesztetem anyagiak miadt.2010 májusátol mikor msn-nen az egyik lány barátom (én fiú vagyok) kutyáimrol nem kérdezősködöt és azóta lángol de én keverék faj tiszta kutyák terén gyerekszerető vadász kutyák irányába megyek mert mamám apja vadőr volt
2011. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én amióta beszélni tudok, azóta vagyok kutya bolond. :-D


Az első kutyám:

[link]

2011. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2011. jan. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!