Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítási akció is...

Ivartalanítási akció is lakóhelyhez kötött, mint a chipezés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! :) bár nálunk a chipezés sem kötelező és nem is lakhelyhez kötött. :D
2011. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De jó nektek!

Nekem csak azért nem kötelező a chipezés mert régebbi kiadású a kutya, és vidéken lakunk.

Ivartalanítatni se lenne kötelező, de én szeretném, mert kész vagyok már a tüzelésektől.

2011. jan. 3. 21:24
 3/5 gfero ***** válasza:
semmi köze nincs a lakóhelynek az ivartalanításhoz ott csinálod meg ahol akarod persze előzetes egyeztetés szerint
2011. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Furi, mert nálunk az öreg kutyákat és a fiatalokat sem kell bechipeztetni, pedig mi is vidéken lakunk (én pont azt hittem, hogy ez városba kötelező). :)

De szerintem akárhová viszed ivartalanításra, ahol megcsinálják, szívesen teszik! Szerintem még örülnek is, hogy felelős gazdi vagy és nem akarsz "szaporulatot". :)


Első voltam. :)

2011. jan. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én a chipezéssel kapcsolatban csak annyit tudok, hogy ez év júniusától született kölyköket köteleő chipeltetni.

Meg hogy Köbányán kötelező minden kutyát, amelyik ott lakik.

De ezt az önkormányzat rendelte így, és támogatja.

Na és amikor erre rákérdeztem, akkor mondták, hogy abban az esetben ültetik be a kutyámnak akciósan a chipet ha ottani lakos vagyok.

A fiúnak szerettem volna, de azt is mondták, hogy neki nem kötelező. ( hét éves )

De amúgy is van Tk. - e meg soha el nem szökött, és nem is tenné, nagyon a se...ben van.


Na és ezért nem tudtam, hogy most az ivartalanítási akció hogyan működik.

Tenyésztésre lett volna a csajszi, de nem olyan lett amilyen az elképzelésem. Így nem akarom fedeztetni.

Marad kedvencnek.

Még egszer köszi mindenkinek!

2011. jan. 4. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!