Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terriert, hogy lehet legkönnyebben leszoktatni a sétánál a húzásról?

Figyelt kérdés
Amstaffom van és amikor viszem le sétáltatni vagy wc-ni:D akkor nagyon húz és már próbáltam sok mindent de nem sikerül leszoktatnom róla.Remélem tudtok segíteni.:)
2011. jan. 4. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom mikkel próbálkoztál,de próbáld meg egészen rövid pórázra fogni úgy,hogy közvetlenül a lábad mellett haladjon.Ha elkezdene húzni,rántsd vissza de ne túl erősen,inkább többször.Ha továbbra is húz akkor megint rántsd vissza és állj meg.Ültesd le,várj egy kicsit és indulj el újra.Mi így csináltuk a mi staffinkkal
2011. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyébként van lehetősége mozogni, póráz nélkül rohanglni kutyapajtikkal és levezetni az energiáit? Mert amíg ez nincs meg, addig nem elvárható, hogy fegyelmezetten közlekedjen pórázon.
2011. jan. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van!Az amtaffnak nagyon nagy mozgás igénye van!:)

De amúgy vidd el kutyasuliba!

2011. jan. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

No, már megint tapasztalatlan kutyás vesz magához olyan kutyát, akit csak tapasztaltnak ajánlatos.

Menj kutyasuliba, mert nagyobb baj is lesz vele, mint az, hogy téged elhúz.

2011. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sziklainé Kata MENNY a francba.mi van rajta a kutyán hám v.nyakörv.és milyen póráz rövid v.flexi
2011. jan. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ha nem is mondod, a modorod alapján tudni, hogy amstaffod van... :-/
2011. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 zsuzsabazsa ***** válasza:

Egyéni véleményem aki a másikat pocskondiázza az saját magát leminősíti mások előtt.

Aki meg minősít az még a nevét sem meri felvállalni.

2011. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Úgy szoktasd le, hogyha húz, akkor álljatok meg, és várd meg amig ő saját maga lazít a pórázon. Nem kell ráncigálni, csak állj meg, és ha már nem húz, és laza a póráz, akkor indulj tovább. Ha megint húz, megin állj meg. Ezt párszor el kell majd vele játszani, hogy tudja, ha húz akkor lassabban haladtok. :) Amúgy a kutyasuli is ajánlatos, ott tud játszani a társaival, és kiélheti az energiáját, ha kifárad már nem lesz ereje húzni.
2011. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ugy is csinálhatod hogy amikor húz rászólsz és ha lazít a pórázon megdicséred..:) meg ha kivételesen nem húz akkoris dicsérd meg..:) szerintem
2011. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tomka1027 válasza:

Kata ezt a hozzáállást magadnak és a stílusodnak köszönheted!!!Neked milyen kutyád van?Nem is érdekel....remélem neked nincs kutyád....tudod!!Nem a kutya hanem a gazdi a hibás!!!Amstaff-om van..és drágán vettem!!Jó kennelből...Képzeld kb annyi "bajom" van vele mint egy aranyos veszti-vel!!!


MINDENKINEK AJÁNLOM!!!Olvasson vagy nézzen utána minden fajta kutyának BÁRMILYET is akar ....mert a tudatlansága miatt, neki és legfőképpen a kutyusának lesz gondja!!


Kérdezőnek!!!!Olvas utána,mert az írásodból egy picit éretlennek érezlek!!!Figyeld a kutyusod reakcióját(Miért húz?Mennyi mozgásteret v.mozgást adsz neki? NAGYON FONTOS!!!)És a "megváltoztatom a menetirányt"dolog nagyon szépen működik!!


jah és diplomás 2 gyerekes apa vagyok egy 27kg-os színtiszta izomzatú Amstaff gazdija!Kopasz sem vagyok nincs nagy terepjáróm!Előítéletek miatt!:)

2011. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!