Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek akkor ha a német...

Mit tegyek akkor ha a német juhász kugyám nem akar a tappancsára lépni? Ha huzamos ideig van kint télen még jobban sántikál lábra sem akar állni!? Vettem neki kalcium tablettát és neogranormonnal kezelem de nem tudom ez használni-e fog?

Figyelt kérdés
9 hónapos és már nagy. Ja és a párnái mintha meglennének duzzadva, a lábán de ha megnyomom neki nem fájlalja.
2011. jan. 4. 14:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Orvos látta már?

Nem lehet, hogy csak a növés miatt nem akar ráállni? Merg lehet fájnak az izületei, hirtelen nagyot nőtt, stb. Én a kálcium tabletta helyett béres porcerőt adnék neki (embernek való, de állatorvosom ajánlotta a németjuhimnak), attól tuti helyre jön, ha ez a baja.

2011. jan. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Akkor sem terheli a tappancsát, ha pl könyök, váll gond van.Ha nem múlik, orvoshoz kell vinni egy röpke röntgen erejéig.
2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz . Biztos megtudja mondani mi lehet a kutyád baja.
2011. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
még orvos nem látta az igaz hogy gyorsan nöl. úgy gondoltam ha péntekig nem javul szombaton doki. a hideg kint lehet,hogy jobban rá tesz neki? mert az egyik nap ugy kellet behoznom őt.
2011. jan. 4. 14:35
 5/18 A kérdező kommentje:
kint is meleg helye van sőt a másik két kistestü kutyánkal is össze tudnak bújni ezért is nem értem. most két napja van bent elintézni a dolgát kimegy de mikor vissza felé jön be sokkal rosszab. a konyhában van nem jó, de szeretem.
2011. jan. 4. 14:39
 6/18 anonim ***** válasza:
Hány kilós a kutyud? Szuka vagy kan?Az enyémnek is voltak efféle tünetei,a gond a túlsúly volt.8 és fél hónapos körül volt,27,5 kiló,és ez sok volt.Miután orvos tanácsára lefogyasztottuk 2,5 kg-ot,tehát 25 kg-ra,a probléma elmúlt.Kevésnek tűnhet 2-3 kg,de egy kutyánál épp elég.És 27 kilósan sem volt egyáltalán dagi,de ....
2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15.25-ös vagyok.Szuka kutyám van.
2011. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Huh.. ha ennyire súlyos remélem nem a dp tünetei! :S


Én a helyedben minél előbb orvoshoz vinnék, már csak azért is, mert sok jot nem tesz a sántikálás se a gerincének, se a többi még növésben lévő csontjainak, izületeinek.

2011. jan. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
30 kg kb mert mozgott a mérlegen és szuka. köszönöm a válaszodat!
2011. jan. 4. 16:53
 10/18 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül egy röntgen az állatorvosoknál? csak hogy fellegyek készőlve.
2011. jan. 4. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!