Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik az előnyei, ha a lakásban...

Mik az előnyei, ha a lakásban egyedül vagyok és kutyát tartok, és mik annak, ha többen lakunk ott?

Figyelt kérdés
Elég furcsán fogalmaztam meg a kérdést. Szóval ilyesmikre gondolok, hogy ha többen vagyunk és az egyik nem ér rá, a másik meg tudja etetni stb...
2011. jan. 4. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Képtelenség értelmezni a kérdést.

Te lenni magyar ???

2011. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagyis, ha nem érsz rá, átpasszolod a kutyát?
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy, akkor minden munka a tiéd, többen megoszthatjátok, van helyettesítés, ha beteg vagy elutazik valaki. Egyedül sokat segít egy kutya, hogy ne legyél olyan magányos, többen is jó persze, de nem annyira életbevágó. Egyedül csak a te nevelésed lesz, ha többen vagytok, valaki rászoktathatja a rosszra, hiába igyekszel.
2011. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagy te neveled, ha meg többen vagytok más is beleszól vagy jót mondd vagy helytelent.
2011. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Na, mégiscsak van valaki, aki értelmezni tudta a kérdést:) Köszönöm, 3. válaszoló. Első, ha nem jut el az agyadig, ne írogass... Ennyire azért nem bonyolult mondat. Összetett mondatokról nem tanultál az iskolában? Megértem, ha nem fogod fel, de akkor maradj inkább csöndben.

2. válaszoló, erről pedig abszolút nem volt szó.

Egyébként elméleti kérdés, családban élek kutyával, és az én kutyám, én foglalkozom vele a legtöbbet. De néha jól jön, ha megetetik helyettem, hogy ne kelljen ezért hazajönnöm, vagy 1-2 havonta elviszik sétálni, hogy el tudjak menni valahova (amúgy minden nap van séta, és én viszem egyedül. Egyébként kertes házban lakunk), de az meg zavar, amikor "elrontják" a kutyát... És olyankor jobb lenne, ha csak én nevelném.

2011. jan. 4. 17:34
 6/9 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Ha el kell menned otthonról mondd meg annak aki a kutyával fog foglalkozni mindent úgy csináljon ahogy te. Példa: ugyanazokat a vezényszavakat használja amit te. Amit te nem engedtél meg a kutyának azt ő sem engedje meg. Etetésnél azt adják amit te adtál neki. Ha nem adtál neki csirke combcsontot akkor más se adjon neki......stb.
2011. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi négyen lakunk együtt, és nagyon ritka, hogy a kutyusom több órát egyedül legyen.

Ha mégis úgy jön össze, akkor az öcsém ér haza elsőnek a suliból, és akkor 6-7 órát van egyedül a kuty. Addig is szunyál:) Ez kb. kéthetente egyszer fordul elő.

Igazából annyi, hogy néha oda tud bújni valakihez, ha én nem vagyok otthon, és akkor délbe is leviszik sétálni. Enni úgysem szokott napközben.

De ha én itthon vagyok, akkor fütyül a többiekre:)

2011. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

Miként akarsz kutyát tartani,ha magyar létedre még egy mondatot sem tudsz kérdésként értelmesen leírni. Először fogalmazd meg a szürkeállományodban,aztán írd le piszkozatként,majd azt követően próbáld meg bemásolni ide.

Ülj le gyermekem,egyes volt a feleleted,holnapra 1000x írd le: -buta vagyok nem magyar!!! :D

2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Az a te magánproblémád, hogy buta vagy és nem tudsz értelmezni egy kérdést. Érdekes, hogy másoknak sikerült, de neked nem... Ez egy kicsit elgondolkodtató, nem?

És egyébként tartok kutyát, jól van tartva és nevelve, és azzal sem volt soha problémám, hogy megértessem magam másokkal. Neked viszont láthatóan vannak. Egy összetett mondatot már nem is bírsz felfogni?

Többieknek köszönöm:)

2011. jan. 6. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!