Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orijen vagy Acana? Melyik...

Orijen vagy Acana? Melyik táppal etessem a kölyök kutyámat? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésben ott a sorrend :)

de mindkettő jó.

2011. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a két táp nagyon jó, de talán az Acanáról többet hallani.
2011. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért hallani többet az Acanáról, mert az az olcsóbb. Ők maguk sem titkolták (más szóval bevallották), hogy az Acana főleg "nekünk" lett kitalálva (hogy ne csak a gazdagok etethessenek ilyen koncepciójú táppal). Mivel hogy ugyanaz a koncepciója, mint az Orijennek, csak kevesebb hússal = kevesebb fehérjével, és van, amelyikben még található gabona, az Orijen teljesen gabonamentes, az új Acanák szintúgy, de a régi Acanáknál is a legjobb fajta gabona van (azaz alacsony glikémiás indexűek, és a legkevésbé allergizálóak). Amerikában az Orijen a top, mert ott meg tudják fizetbi. Európában, főleg Közép- és Kelet-Európában pedig az Acana hódít.


Tehát tényleg ott van a sorrend a kérdésedben. :)

Én Acana Sport & Agilityvel etetek, gyönyörűek tőle a kutyák. De kutyafüggő, hogy mi válik be. Egy csomó kutyánál csak egyetlen fajta Acana vagy Orijen válik be, a többitől hasmenése lesz, vagy nem ízlik neki. Mi is így jártunk két Acana táppal is, ami nem ízlett, egyiktől az egyik kutya hasmenéses lett, végül a Sport & Agility, a Pacifica és a Grasslands vált be (szóval 5-öt próbáltunk ki).

2011. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
en mind 2ot hasznaltam mind 2o jo az orijen jobb mind az acana de nem sokkal arban viszont inkabb acanat vennek az en kutyam speciel semmien kutyakajat nem eszik meg ...mar mindent probaltam:)
2011. jan. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!