Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy szoktátok összeegyeztetni...

Hogy szoktátok összeegyeztetni a kutyátokkal való foglalkozást és a párkapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
Kevesebb időt foglalkoztok a kutyátokkal, amikor van valakitek?
2011. jan. 4. 23:06
 1/8 zsuzsabazsa ***** válasza:
Ugyanannyit foglalkozom a kutyával nem kevesebbet.
2011. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

közös program játszik olyankor kutyástul pasistul.

mondjuk mivel kutyás körökben mozgok inkább, nem is nagyon szoktam másmilyen pasit összeszedni, mint kutyásat :)

ha mégis olyan akadt, aki maga nem kutyamániás, akkor két lehetőség van: vagy elfogadja, hogy én igen, vagy ha nem akkor ne húzzuk egymás idejét.

egyébként most összeszedtem a non plus ultrát :) nemhogy kutyás, de a kutyázáson belül is hasonló az érdeklődési körünk. kiköltöztünk falura egy hatalmas kertű családi házba, és együtt kutyázunk.

2011. jan. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Norczy ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz! Nem foglalkozok vele kevesebbet, inkább közös programokat is szervezek (bár mi már több mint 7 éve együtt vagyunk párommal). Amúgy el kellett fogadnia hogy a kutyát velem együtt kapja, mintha 1 gyereket vittem volna a kapcsolatunkba :)

Ha pedig nem fogadta volna el: fel is út, le is út!

2011. jan. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is együtt kutyázunk. Legygyakrabban kutyás programokat, kirándulásokat szervezünk magunknak, de vannak kutyamentes esték is.
2011. jan. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia! Mi is együtt játszunk az egy éves mudimmal.

Sőt, a barátom még egyedül is kimegy "megkergetni" Csilit. Az ő kutyái nem ennyire játékosak (francia bulldog, törpe spicc), jó látni, ahogy Csili incselkedik vele. Azonkívül elvittük most is együtt a tóhoz, lemegyünk a rétre együtt is. Addig is együtt vagyunk, sétálunk, a kutyus meg kifutja magát.

Néha be is engedem, főleg reggel, kaja után. Akkor általában Csili kialussza magát :)).

Szóval nincs probléma belőle, beiktatjuk a játékot. Muszáj is, egy mudit nem lehet csak dísznek tartani.

2011. jan. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én párom nem kutyás, de legalább elfogadja. Mikor tanfolyamos időszak van, és minden hétvégém foglalt két hónapig, akkor kicsit morog, de amikor nincs, akkor már várja, hogy nyugta legyen hétvégén :)


Egyébként meg folyton megkapom, hgy a kutyát jobban szeretem mint őt. Nagyon ritkán jön el velem sétálni, és ha véletlenül úgy alakul, hogy neki kell levinnie, akkor is van egy kis puffogás.

De végülis ez legyen a legnagyobb hibája, miután beengedte a lakásába a kutyámat, az exének adta a macskáját a kutyám miatt, és teljesen elfogadja a kutyaimádatom.

2011. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 rucijja ***** válasza:
100%
A párom tipikus antikutyás volt amikor megismerkedtünk: a kutyának az udvaron a helye ,hogy ugasson és csontot kell neki adni enni típus.El se tudta képzelni, hogy kutyával együtt éljen.Amikor összeköltöztünk, olyan háború ment majdnem 2 évig,hogy azt el se tudjátok képzelni.Majdnem beleőrültem, hogy a végén még tényleg vagy a kutya vagy a párom, de valaki biztos megy a háztól. Én viszont legszívesebben kiköltöznék egy kutyaiskolába és egy sátorba eléldegélnék ott , a kutyámmal.Mindenem a kutyázás.Most egy németjuhásszal osztja meg a panellakásunkat.Hetente van, hogy többször is ő szállít a 45 km-re lévő kutyasuliba, és akár ott áll és fagyoskodik órákig.Ja és teszem hozzá,imádja a kutyámat, mostmár..:)Mivel tréningezek a kutyával, nem jár neki jutifalat csak úgy, de sokszor észreveszem,hogy ad neki titokba.Ha ismerősök dícsérik,kihúzza magát mint egy büszke apuka és nem győz mesélni róla,hogy milyen egy csoda a MI kutyánk.Megszoksz vagy megszöksz.
2011. jan. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Döntsd el neked mi a fontosabb.

Ne álltasd magad, amelyikkel többet foglalkozol az a fontosabb számodra.

2012. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!