Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Stafford . Mitszoltok...

Robika1987 kérdése:

Amerikai Stafford . Mitszoltok hozza? Elso kepen 5 hetes. Masodikon.14 hetes es harmadikonis ugy valahogy. Most 5 honapos es 25.26 kg nosteny. Meddig nolnek ezek a fajtak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



[link]


2011. jan. 5. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Szép kutyus, jó húsban van. De én valahogy az orrát nagyon furcsállom.. kicsit fura. Honnan vetted? Van törzskönyve?

Egyébként szép állása is van, aranyos nagyon :)

2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a kis kuttyba befigyelt még más is a staffon kívül.

Fül méret, tűzés, állás, valamint az orrtükre sem stimmel.


De meglehetősen impozáns kutya lesz. :o)

2011. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit masztiffos nem?:)

De nagyon aranyos.

2011. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fajtatiszta amstaff, az biztos. Van benne egy-két bulmasztiffos vonás is.


De nekem rettentően bejön. Jó kis masszív, vaskos kutya. Nagyon tetszik.

2011. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szépnek szép, staffordnak nem stafford :D
2011. jan. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is staff-bullmasztiff keverék. :)

De valóban szép.

Pároméknak is staffi-bullmasztiff keverékük van, elég nagy termetű kutya (olyan 60 cm biztos meg van).:) Pofára, fejformára ugyan ilyen ő is, csak tigriscsíkos. :)

2011. jan. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se fajtatiszta, már az 5 hetes képnél is látszik. De nagyon aranyos :)
2011. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat allatorvos es egy tenyeszto mondta hogy faj tiszta ...DE amikor mentem erte lattam anyat apjat minden ketto nagyon eros staff volt de kolykok kozul o volt a leg nagyobb 5 hetesen volt 8,9 kg en is azt hittem elore hogy egy bull mastiff de annak kicsi most mertam 5 honapos most lesz hat es 25 kg es mar magasag most kb 45 com szoval nem tudom de idaig aki nezte elobe az azt mondta tiszta lehet hogy igazatok van minden esetre szep es marha eros kutya... es marha nagyot ugrik es gyors... nem reg jatszot egy nagyobb kutyaval es le gyozte gond nelkul:D
2011. jan. 6. 04:43
 9/10 compactegon ***** válasza:

6-7 hónapos korára eléri a felnőttkori magasságot. onnantól már csak széltében növekszik :)

vannak kennelek, ahol a magasabb kutyákat preferálják, nem ritka szukáknál az 55 cm-es magasság. kilóra meg mindegy mennyi lesz, csak a fürgeségén ne rontson, arányos legyen :)

2011. jan. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kolati Ricsike válasza:
Sajna van benne más "vonó" is . Amúgy jó fej! Látom régi kérdés ez . Esetleg van mostani kép is? Persze ha megvan még.
2013. szept. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!