Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az Acana tápról mi a véleménye...

Az Acana tápról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sokan dícsérik, nekünk nem vált be. Pontosabban az egyik kutyámnak. Nagyon felpuffadt a hasa minden étkezés után, hasmenése is volt (nemcsak tápváltáskor). Úgyhogy én azóta hanyagolom.
2011. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon bevált, több, mint egy éve eszi a kutyám. Eleinte sima adult dogot kapott, de most wild praire-t eszik. Látványosan javult a szőrminősége, kevesebbet hullik és sokkal csillogóbb is. Előtte Dog Chowt evett, de nagyon korpás volt mindig a szőre, ezért is váltottam jobb minőségűre. Keveset is kakil tőle :) Igazából tényleg kutyafüggő, ki kell tapasztalni... Barátnőm kutyája a RC-tól és a Eukanubától is hányt... Most Acana pacificát eszik és semmi baja.
2011. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is már több mint egy éve ezzel etetek és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve. A kutyám egészséges, izmos és gyönyörű a szőre.
2011. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nálunk is bevált. verseny időszakon kívül adult dog, felkészüléskor orijen red (egy cég a kettő ugye).
2011. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régebben ezzel etettem, nekem is bevállt, szebb lett tőle a kutyám szőre, érdemes kipróbálni, de nembiztos hogy mindenkinek beválik, kutyafüggő.
2011. jan. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekünk bevált, de nem mindegy, melyikkel eteted, mert mi 5-öt kipróbáltunk, abból háom táp ízlik nekik és szépek, egészségesek tőle, kettő nem ízlett ill. hasmenésük lett. Az egyed sajátságai döntik el.

A fórumon is sok helyen olvasom, hogy egyik Acanától emésztési zavaros lett a kutya, kipróbáltak egy másikat, attól pedig gyönyörűbb lett, mint valaha. Érdekes dolgok ezek.


Az Acana elvei nagyon jók, a legjobbak. Gondolom, már ismered őket. És van lehetőségük megvalósítani is.

2011. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Grasslands-ra gondoltam azt érdemes használni?Beagle kutyáról van szó,most 3 hónapos de felnőtt korára is tervezek.
2011. jan. 5. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

A három új Acana (Grasslands, Pacifica, Wild Prairie) elvileg a legjobb. Mi Grasslands-szel és Pacificával is etettünk, nagyon jók, a kutyáknak is ízlett. De ez még nem jelent semmit, kényes téma a tápválasztás.


Jelenleg Sport & Agilityvel etetünk, mert sokat vannak mozgatva, a többi táp nem lenne gazdaságos. Ez is nagyon jó, csak a beagle-nek kevesebb kell belőle, mint az előírt adag (valószínűleg, de persze ha napi legalább egy órát intenzíven mozogtok, akkor jó az az adag is).


Írj az Acana fórumon, hamarosan megkapod rá a választ, nem kell egy hetet várni rá, ott jobban meg tudják válaszolni neked, sok kutyatulajdonos tud tapasztalatot megosztani veled, címezd nekik is a kérdéseid.

2011. jan. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
a "grasslands"-ban az is jó, hogy ha kölyökkorban elkezded etetni vele, egészen élete végéig maradhat ez a táp mivel gabonamentes minden kutyának adható életkortól függetlenül...csak mindig a megfelelő mennyiségre kell odafigyelni
2011. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát míg most kicsi sztem kb 40-60grammot fog kapni vagy kevesebbet.És 1éves koráig mindíg kicsit többet ahogy idősödik úgy fog felmenni,hogy mennyit kap.
2011. jan. 6. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!