Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől büdös a kutyám?

Mitől büdös a kutyám?

Figyelt kérdés

2 és fél éves havanesem büdi pár napja. Szagolgattam mindenhol, száj, fül... nem volt semmi.

Aztán ma megszagoltam a fenekénél, nah ott büdös. Néhány napja volt hasmenése, gondoltam attól, így megmostam neki a popoját, hozzáteszem hasmenés után baba popsitörlőkendővel amúgy is mindig kitörlöm neki a fenekét.

És hát az a bajom, hogy így is büdös a feneke, és terjeng körülötte a szag, nem elviselhetetlen meg ilyesmi, de nem szokott ilyen lenni, így biztos, hogy valami nincs rendben.

Szerintetek mi okozza? Volt már ilyesmi a ti kutyátokkal?


2011. jan. 5. 16:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
A te hátsód is az.
2011. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Szerintem vidd el állatorvoshoz mert akkor valami a belével lehet probléma!
2011. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Bocs csak megjelölöm, mert kíváncsi vok milyen válaszokat kapsz :DD
2011. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1. hozzászóló!

Az ilyen és ehhez hasonló véleményeket tartogasd magadnak.


Nem hiszem el, hogy 3 választ kaptam és mind használhatatlan!!!

Ennyi ember unatkozik Magyarországon?!

2011. jan. 5. 16:45
 5/20 anonim válasza:
Attól függ milyen szaga van!
2011. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Szerintem az én véleményem nem volt használhatatlan már bocs!
2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
bűzmirigye mikor volt tisztítva utoljára? mert lehet, hogy tele van neki. akkor állatorvos szépen rendbeteszi, ha elviszed.
2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én a sajátomnak akkor szoktam a feneke fele rossz szagot érezni, ha tele van a bűzmirigye. Néha nem örül ki teljesen magától, érdemes elvinni az állatorvoshoz, hogy nézze meg, nem gyulladt-e be.
2011. jan. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Akkor elképzelhetőnek tartjátok, hogy a hasmenés miatt nem ürült ki neki a bűzmirigye?


A kozmetikus buta módon havonta nyomta neki a múlt év végén, előtte nem nagyon volt neki nyomva és soha nem is volt vele gondunk...

Lehet ettől telik fel hamarabb?

2011. jan. 5. 16:54
 10/20 anonim ***** válasza:
Igen, ha nekiállják takarítani, akkor nem igazán lehet abbahagyni neki. Ilyenkor már nagyon nehezen ürül magátol.
2011. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!