Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális egy boxernél?

Ez normális egy boxernél?

Figyelt kérdés

Van egy 7 hónapos boxerem, és nagyon nagy a mellkasa... tudom neki amugy is széles és mély,de a bordái után van egy kis dudor :S Nem tudom mi az :S

Valakinek volt ilyen a boxerével? vagy akár a kutyájával?


2011. jan. 5. 18:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem én még nem tapasztaltam ilyet, de a legjobb ha megnézeted egy állatorvossal, a biztonság kedvéért. Jobb félni, mint megijedni.
2011. jan. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Amugy ugyanolyan izgága,és étvágya is van.. tehát semmi jele betegségnek... de azért félek :S
2011. jan. 5. 18:08
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen zsírdaganatok gyakoriak náluk (főleg a nem megfelelő szelektációnak köszönhetően.
2011. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez a zsírdaganat halálós? vagy eltünik neki?

Amugy hogy érted hogy nem megfelelő szelektációnak köszönhetően?

2011. jan. 5. 18:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Senkit nem szeretnék ijesztgetni,de vidd orvoshoz.Mi a vizslánkon vettünk észre nyáron a combján dudort,kiderült,hogy daganat(érfalrák),megműtötte a doki,egy darabig minden rendben volt,aztán kijött rajta még jó pár,és ma hajnalban meghalt.Szóval irány a doki...
2011. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Öszinte részvétem a kutyusoddal kapcsolatban...

Holnap az lesz az első hogy állatorvos !

2011. jan. 5. 18:26
 7/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm,de nyugi.Egyálzalán nem biztos,hogy komoly baja van,csak azért jobb ha látja egy orvos.
2011. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos, ahol én lakok az két részre van osztva ( Alsó , felső) és persze hogy alsón van minden -.- én meg persze hogy felsősi vagyok... de majd megoldom az állatorvoshoz menést... :S
2011. jan. 5. 18:30
 9/10 A kérdező kommentje:

Légyszíves mondjatok valamit a zsírdaganatról :S

Halálos? vagy elmúlik egy boxernél? amugy annyira nem dudoros, amugy inkább a bordái és a hasa közt van... most megnéztem...

2011. jan. 5. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Meg kell mutatni egy orvosnak! Mi nem látjuk, és nem is vagyunk orvosok. De ha orvosok lennénk sem tudnánk diagnosztizálni ez alapján a lerírás alapján. Ha zsrdaganat, akkor az el nem múlik, de nem halálos. De lehet bármilyen másmilyen daganat is. Vidd orvoshoz, és ki fog derülni.
2011. jan. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!