Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi keverék kutyusom...

Menhelyi keverék kutyusom van, kb 10 hetes korába hoztam el (2,5 kiló volt akkor ), most 14 hetes (4,2 kiló ), szerintetek mekkora lesz kb és milyen fajta kutyák keveréke lehet?

Figyelt kérdés

Attól félünk, hogy túl nagy lesz, mert lakásban tartjuk. Egyébként egészséges, szépen cseperedik, játékos, hiperaktív.. Nézzétek meg a képét légyszi, várom a válaszokat.


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 6. 13:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz olyan nagy. Max 50 cm. :) De kg-ra biztos nem lesz nagy. :)
2011. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

szerintem 20kg körül lesz majd nagy korában. nem hinném, hogy a lakást kinőné :)

nekem a 33kilós juhászkutyám is jól elvolt a lakásban. le kell mozgatni, akkor elnyugszik otthon.

2011. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sétatéri, de tündéri aranyos. Szerintem olyan közepes méretű lesz. Én látok benne egy kis dalmata szerűséget is.
2011. jan. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nagyon kis szép, de szerintem nem lesz kicsi.
2011. jan. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 rucijja ***** válasza:

Nekem a németjuhászom 6 hetesen volt 4,2 kg, 8 hetesen 6 kiló körül.Tehát ha ezt veszed alapul biztos nem lesz túl nagy.Mellesleg ne félj, hogy nem lesz el lakásban.Én a második németjuhászomat tartom lakásban és tökéletesen el van.Pedig dolgozok is.Rengeteget próbálom mozgatni+kutyasuli...Piszok sincs tőle, aki bejön hozzánk csak csodálkozik, hogy egyeltalán van kutya.(nem takarítok mániákusan sem):)Az előzővel is sikeresen vizsgáztam anno,nem volt hátrány,hogy benti kutya volt.Ne aggódj, nem lesz semmi gond,és felnőtt korára nem lesz óriás sem!:)

Egyébként nagyon tündéri:)

2011. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintebb kisebb labrador méret lesz, ahogy fentebb írták kb. 50 cm. A lakásban tartásnál nem a méret számít. Ezt szokja meg kiskorától, jól fogja magát érezni, mert mellettetek lehet. Foglalkozzatok vele sokat, napi 4 séta minimum, játszattok, tanítgassátok, és nem lesz gond!
2011. jan. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat , a sétákkal meg a mozgással nem lenne baj ha nagy lenne , csak a lakás kicsi ..:) reméljük, hogy egy nagyobb beagle méretű eb lesz.


Egyébként nagy a dilemma mert : az első oltását 9 hetes korába kapta meg. Mikor elhoztam , rá 3 napra parvó gyanúval elvittem állatorvoshoz, és kiedült hogy parvós valóban .. kikezelték infúziókkal antibiotikumokkal meg egy nagyobb kutyától kapott vért.. meggyógyult .. de emiatt még jobban elcsúsztunk az oltásokkal és most 14 hetes korába még csak 2 db van meg .. legkorábban is az orvos szerint február eleje körül tudom levinni ( 17-18 hetes korában). Hogy fog így szocializálódni más kutyákkal ??? Nem lesz ebből később probléma ???

2011. jan. 6. 14:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Jajj de édi, istenem :) Szerintem sem lesz nagy, esetleg magas, de széles biztos nem lesz. Úgy értem nem olyan maci típus. Alakja olyan vizslás, de a színe miatt labrador is lehet benne.
2011. jan. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én kivittem mindegyik kutyámat már 8 hetesen.

volt, akivel még külvárosi részen laktam, volt akivel lakótelepen, most pedig pici faluban.

lekopogom - eddig még nem lett ebből bajuk. viszont az alap szocializációjuk is rendben volt.

2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne vidd nagy sétákra, csak a ház köré! Ott is találkozhat más kutyákkal - gondolom -, viszont, ha a ház körül lenne valami vírus, azt úgyis felvinnétek a cipőtök talpán...így aztán tök mindegy. A ház köré nyugodtan levihetitek.
2011. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!