Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menhelyi keverék kutyusom...

Menhelyi keverék kutyusom van, kb 10 hetes korába hoztam el (2,5 kiló volt akkor ), most 14 hetes (4,2 kiló ), szerintetek mekkora lesz kb és milyen fajta kutyák keveréke lehet?

Figyelt kérdés

Attól félünk, hogy túl nagy lesz, mert lakásban tartjuk. Egyébként egészséges, szépen cseperedik, játékos, hiperaktív.. Nézzétek meg a képét légyszi, várom a válaszokat.


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 6. 13:33
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

2 oltással lemehetünk a ház köré??? nem lesz baja esetleg 1-2 házkörtől úgy hogy nem engedem hogy megnyaljon megegyen vmit?

Nem szeretnék felelőtlen gazdi lenni és tudom hogy elvileg 4 oltás után szabad csak kivinni, de már annyira sajnálom ...úgy kimenne szegénykém látszik rajta..

Egy parvo és egy kombinált oltásunk van eddig.

Hétfőn kapja a harmadikat.

2011. jan. 6. 14:53
 12/14 anonim ***** válasza:

a cipőddel ugyanúgy fel tudod vinni a vírusokat a lakásba.

sajnos nem tudod sterilen tartani... viszont így a szocializációtól is megfosztod.

2011. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezzel a 2 oltással már nyugodtan kiviheted,csak ne engedd idegen kutyákkal ismerkedni,akik szerinted nincsenek beoltva
2011. jan. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
szerintem a pofija olyan vizslaszerű, de lehet labrador- border collie keverék is. Szerintem max. 15-20 kg lesz.
2014. febr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!