Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idősen fürdettétek meg...

Mennyi idősen fürdettétek meg elösször a kutyusotokat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 21:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6 hetesen :)
2011. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
6 hetesen, de mi nemakartuk csak hashajtót kapott és eszméletlen büdös volt szegény... De szerencsére élvezte és azóta is a víz megszállotja :D
2011. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

6-8 hetesen, mert nagyon pisi szagúúú volt :/


de azt mondta a doki, hogy 1.5-2 hónapos korában kéne, mert akkor már nem érzékeny a 20 fok alatti levegőre...


azt mondta, ha pici korába fürdetjük, és 40 fok alatt van annak a helyiségnek a hőfoka, akkor inkább haggyuk, mert egy kiskutyának nagyon sok meleg kell, száradás után, ha van fürdőszobai radiátorotok (fali) akkor nyugodtan :) mi is úgy csináltuk párommal :D 23/L

2011. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 hónaposan úszott először a Tiszában. Tehát megfürdette magát.
2011. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nos...Teljes fürdetés 7 hónaposan,és szobakutya.

Addig csak a lábát, arcát mostam le, ha saras lett esős időben.

2011. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) És milyen samponnal fürdettek?
2011. jan. 9. 09:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Én először 5 hónaposan fürdettem meg nyáron, aztán kiszaladt, és a 40°-os melegben meg is száradt pár perc alatt :) Mi a Héry márkájú samponokat használjuk.


Én azt mondom, csak akkor fürdesd meg, ha nagyon muszály. Mi minden nyáron egyszer megfürdetjük a golden retrieverünket, egyrészt mert nem árt ha kicsit megtisztul, másrészt pedig jól esik neki a nagy melegben :)

2011. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Roolii válasza:

Hát a mi kutyusunkat először 5 hónapos korában fürdettük meg és azóta is imádja a vizet!

Általában nyáron 3x, télen 2x szokott fürdeni, és imád a konvektor előtt szárítkozni... egyszerűen hihetetlen menyire imádja. Amúgy szerintem csak nevelés és szoktatás kérdése! Minden azon múlik. A kérdésedre visszatérve egyáltalán semmi baja nem lesz ha megvárod a 2-2,5 hónapos kort!

2011. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én 6 hetesen, mert iszonyat büdösen hoztuk el.
2011. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mi is kb 6-8 hetesen, lehet venni kölyök kutya sampont kb 400Ft állatboltba, semmi baja nem lesz töle, de nem kell túl gyakran fürdetni őket, mindenki inkább a gyakori kefélgetést javasolja
2011. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!