Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Észrevett valami furát tegnap...

Észrevett valami furát tegnap más is a kutyája viselkedésében?

Figyelt kérdés

Az enyémnek mintha "elmentek volna otthonról"! Nagyon dilis volt! Hyperaktív volt, olyan dolgokat csinált, amit eddig sosem merészelt!

Talán ők is megérzik az odőjárás változást?

Vagy csak átveszi az én viselkedésemet:)? Ők megérzik a frontot, vagy tényleg csak a a gazda rezdüléseit reagálják le hasonlóképp?


2011. jan. 7. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem voltam megőrülve, viszont a kölyökkutyám ahelyett, hogy alomba pisilt volna, elkezdte enni azt. Nem mindig sikerül neki beletalálni, de azért nagyrészt igen, tegnap viszont körbepisilte a lakást és csak egyetlen egyszer ment bele, mikor ott álltam mellette. Ráadásul leesett a lépcsőn, sírt, mint az őrület, nekifejelt az ajtónak, dobálta magát, szóval tegnap tényleg nem volt normális.

Remélem ma már jobb lesz... :S

2011. jan. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a gazda hangulata ragad át rájuk.

Tegnap pl. én feszült, ideges voltam, rá is szóltam folyton, hogy menjen az utamból, erre mikor hazajöttem látom, hogy teljesen szétszedte a konyhát amit máskor sosem szokott.

2011. jan. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém jött-ment egész éjjel, 5 percet nem hagyott aludni. Háromszor hisztizte ki magát az udvarra, aztán meg leült kint és nézelödött. Én is az időjárásra gondoltam, hogy attól nem normális.
2011. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az enyém a kanapéból harapott ki egy darabot, amitől totál eldurrant az agyam! Sosem csinált még ilyet! Mindig szépen rágcsálta a papucsát!
2011. jan. 7. 09:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom olyan volt mint máskor! :)
2011. jan. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen az emberekhez hasonlóan a kutyák is érzik a frontváltozást, a légnyomáskülönbséget, a statikus energiát, csak rájuk sokkal érzékenyebben hat. Ezért, ha nem is feszültek, de izgatottak lehetnek ilyenkor, és a feszültséget, a fölös' energiákat le kell vezetniük. Általában szaladgálással, játétok folyamatos rágcsálásával. :)
2011. jan. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém (és a haverja is) ilyenkor szófogadatlanabb. Tegnap séta közben hiába könyörögtem neki többször is, hogy "gyere ide", elengedte a füle mellett. Kénytelen voltam "hozzám" vezényszóval behívni, az mert az mindig működik.
2011. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
...Kanapé egy részének kiharapásával...:)
2011. jan. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!