Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jesszus ez mi lehet?

Jesszus ez mi lehet?

Figyelt kérdés

nagyon fura dolgot művel a kutyám, de előtte leírom hogy: egész nap vele vagyok, napi 3-4 órákat kint vagyunk, ebből másfél - 2 órát más kutyákkal játszik, (amstaff a kutyusom, 4 hónapos), jövő héttől tudom oviba vinni.

Az gond 1 fura dolog: -tegnap mikor tévéztünk a kinti helyén volt (velünk "nézte" a tv-t) egyszer csak elkezdett morogni, ugatni iszonyú mély hangon (pedig amúgy vékony hangon szokott), elkezdte szétszedni a helyét, körberohanta iszonyat gyorsan a szobát vagy 10er, aztán felugrott 1 kanapéra (nemszokott). aztánm meg lefeküdt aludni :S:D

-de ami a durvább, most értünk haza 2 órás kintlétből, utána kapott inni, aztán szalonnás túróscsuszát táppal keverve (ez a kedvenc kajája 1-2hetente kap ilyet), aztán bejöttünk a szobámba és mint aki megveszett morgott , rohangált neki az ajtónak, ugatott, és vagy 10percig randalírozott, de az egész olyan ijesztő volt:S most meg itt alszik :) de nagyon meglepő ez nekem, és nem értem mi lehet a baja.


2011. jan. 7. 11:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem poénkodásból, de ezek a tünetek olyanok, mintha szellemet látna.
2011. jan. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Törzskönyves a kutyus vagy szaporítótól vettétek? Lehet hogy csak rájön az 5 perc hiszen mégis kölyök :))) De ezek lehetnek az ideggyengeség tünetei is. :S
2011. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Gratulálok, agydaganata és/vagy epilepsziás rohama van a kutyádnak. Biztosan nagyon olcsón vetted szaporítótól, vagy tévedek?
2011. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
talált...
2011. jan. 7. 11:36
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Agydaganata...ugyan már:D

Az epilepszia meg tudod milyen betegség? Olyankor fulldoklik a kutya, és a legkevésbé sem bírna ugatva rohangálni.

Sok kölyök kutya csinálja, hogy bepörög, az én kutyám is ilyen volt. És ehhez képest ma egy rendkívül kiegyensúlyozott kutya, akinek se agydaganata, se epilepsziája.

Nem kell mindenkit felesleges hülyeségekkel rémisztgetni.


Tény, hogy jobb lett volna megbízható helyről venni, papírokkal, mert az amstaff egy nagyon divatos fajta lett, boldog boldogtalan ilyet keres-kínál. És sajnos aki nem rendes tenyésztő, az nem foglalkozik vele, hogy a kutyát megvizsgáltassa, mielőtt neki áll szaporítani őket.

2011. jan. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Szellő lány, nem keltem a felesleges rémségeket. Szerintem ez a kutya nem csak egyszerűen bepörgött, hanem bekattant.

Akinél elmentek otthonról ... Semmi olyan esemény nem történt körülötte - a leírás alapján - ami indokolta volna morgást, az eszeveszett körbe rohangálást és azt követően azonnal lefekszik aludni? Lehet én vagyok tapasztalatlan, de szerintem ez akkor sem normális.

2011. jan. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nemvolt a kutyus betervezve, csak már nem bírtam tőle megválni. Remélem kinövi ezt a viselkedést, amúgy tündéri, rendes kis dög.
2011. jan. 7. 11:59
 8/21 A kérdező kommentje:
a talált szó pedig arra utal hogy a KUTYA TALÁLT, nem pedig direkt módon szaporítótól van
2011. jan. 7. 11:59
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Hát szívem szerint Szellő lánynak adnék igazat, de sajnos tamash kommentjében is sok az igazság. A közvetlen környezetemben is volt iyen "bogyós" kutya, fajtatiszta, fél éves kora körül kezdte ezt a műsort játszani. Felnőttkorára tök bekattant, már egy "tiszta" pillanata se volt, kétéves kora körül meg váratlanul meghalt. nem tudok arról, hogy agydaganat, vagy epilepszia, vagy idegbetegség, vagy bármi megállapítást nyert volna az esetében, mert nem az én kutyám volt, de hihetetlen műsorokat vágott, olyasmiket, amiket a kérdező leír.


De bízzunk benne, hogy tényleg csak "kölyökidő" van nála olyankor :)

Azért ha dokival konzultálszm az csak segíthet. ne titkold előle a kutya származását.

2011. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mióta van nálad? mennyi idős? milyen fajta/típusú?
2011. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!