Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nincs most túl hideg lenyíratn...

Nincs most túl hideg lenyíratni egy kutyus szőrét?

Figyelt kérdés
Spániel kutyusom van, 7 éves. Panelkutya szóval lakásban van egész nap kivéve a séták alkalmával. Mindig nyárára/tavaszra nyíratjuk le a szőrét és ilyenkor télen meghagyjuk neki hosszúra, viszont iszonyatosan hullik neki és édesapám nem bírja elviselni már hogy minden kutyaszőrös.. Engem is zavar, de félek ha most lenyíratjuk akkor megfázna. Vagy túlparázom és nyírassuk le nyugodtan? Vagy séták alkalmával adjak rá vmi pólót?! :D
2011. jan. 7. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:

lenyírathatod nyugodtan!

ha nem kell huzamosan hidegben lennie, akkor nem lesz semmi baja.

ha úgy látod, hogy fázik (összehúzza magát, mintha begörnyedne, emelgeti a lábait, vagy láthatóan nem akar lent maradni), akkor gondolkodj kutyaruhán. de szerintem nem fogja meghatni :)

2011. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi, megnyugtattál! :)
2011. jan. 7. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább naponta fésüld ki, ne legyél lusta. Tavasszal jobb lenne lenyiratni.
2011. jan. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha fésülöm akkor is száll, mert nagyon dús, tömött bundája van.
2011. jan. 7. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem szerencsés dolog ilyenkor lenyiratni a bundáját mert ebben az időben elég egy séta és megfázik.
2011. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!