Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot adjak majd neki?

Milyen tápot adjak majd neki?

Figyelt kérdés

Pár hónapja halt meg a kutyusom és most jöttem rá, hogy nem bírom ki, hogy ne legyen a közelemben egy kutyus. Pár éve már kinéztem, hogy milyet szeretnék és már tervben van, hogy maaajd veszünk egyet. Lehet, hogy csak jövőre kerül rá sor, de én már most szeretném tudni, hogy mi kell majd neki etetés terén. Van 3 cicám, ők Royal Canin-t eszegetnek, de állítólag az a kutyás verzióba nem olyan jó. =/

Amúgy Svájci Fehér Juhászkutyát szeretnénk. =)


2011. jan. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem ezen aggódnék először, ráérsz ha meglesz vagy rövid időn belül érkezik a kutya. Egyébként sok tenyésztő esküszik a kutyás Royal Canin tápokra, ezen ne rágd magadat.
2011. jan. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tenyésztő majd úgyis el fogja mondani, hogy ő mivel etet, érdemes megfogadni a tanácsait.
2011. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ja, jó! =D Hát nyilván figyelni fogok arra, hogy mit mond...

De amúgy melyik a legjobb minőségű kutyatáp? Vagy nektek melyik vált be?

2011. jan. 7. 13:19
 4/5 Bozsikrisz ***** válasza:
A Taste of wild szerintem a tápok tápja:) De nagyon húzós az ára.
2011. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb tápok az Orijen, Acana és az előbb említett Taste of the wild. Drágák, de a jó minőséget meg kell fizetni. Az összes táp gabonamentes, illetve még mielőtt valaki megtámadna, a fehérjetartalmat a friss húsból nyerik, és nem a gabonából. Nagyon egészségesek a kutyusodnak, és biztosan jól választasz! Kutyásba a Royal Canin-t nem ajánlanám, de sok tenyésztő esküszik rá..
2011. jan. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!