Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tud e valaki megbízható német...

Tud e valaki megbízható német juhász kutya kennelt?

Figyelt kérdés
Törzskönyvezett Dysplazia mentes leinformálható kiskutyát szeretnék.
2011. jan. 7. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Vedd fel a hét mérföldes csizmádat, és irány Németország.
2011. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Neked kell összeszedni az infókat a tenyésztőkről.

németjuhászlap.hu olvsgass.

Azt ne feledd, nem mind arany, ami fénylik

2011. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ezt tudom mondani..

Diákkoromban, fiatal koromban voltak mindig is német juhászaim, imádtam őket. Ők lettek az életem szenvedélyei. Tenyészteni szerettem volna őket. De sajnos Magyarországon NEM tudtam olyan kutyát venni, amelyik tényleg tenyésztésre alkalmas lett volna. Elmentem Németországba, és beszereztem a leggyönyörűbb kutyát a világon :) Ma már nem tenyésztek, de 3 német juhászom van Németországból.

2011. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnos, ma már a németeknél sem úgy megy, hogy bárhova nyúlsz, jót kapsz. Bizony, ott is nagyon meg kell nézni, kitől veszel. Ráadásul ők még válogatnak is, kinek adnak el.
2011. jan. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én nem tenyészteni szeretném csak egészséges és jó idegrendszerű kutyát szeretnék
2011. jan. 8. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod mi a különbség egy hobbi kutyatartó és egy tenyésztő között? Az egyik elleti a kutyákat, a másik nem. Ettől függetlenül a tenyésztő és a hobbista is "csak" egészséges kutyát szeretne.
2011. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a felvilágosítást azzal kapcsolatban, hogy mi a különbség a szimpla kutyatartó és a tenyésztő között. De ha figyelmesen elolvasod a kérdés lényegét akkor ez nem erre vonatkozott. Várom továbbra is a az esetleges NÉMET JUHÁSZ KUTYA KENNELLEL kapcsolatos válaszokat.
2011. jan. 9. 10:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Törzskönyve minden hivatalosan tenyésztett kiskutyának van. Elvből Dp mentesen születnek. 100%-os garancia rá pedig nincs.

Akár a HNJE honlapján is megtalálod a bejegyzett tenyésztőket.

2011. jan. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

12:04

még különbség, hogy a tenyésztő a kiskutyákon be akarja hozni a saját kutyája árát

2011. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!