Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az argentin dog tényleg meg...

Az argentin dog tényleg meg tudja ölni a pumát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 17:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem fajtától függ, hogy meg tudja-e ölni.
2011. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De azt olvastam valahol hogy puma vadászatra alkalmazzák
2011. jan. 7. 17:47
 3/21 anonim ***** válasza:
Arra tenyésztették, illetve fogja le a vaddisznót míg a gazdája késsel leszúrja.
2011. jan. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Norczy ***** válasza:

Az argentin dog nem öl pumát! :) Főleg nem egyedül. Az más hogy puma vadászatra használták. A tacskó sem tud vaddisznót ölni, pedig annak a vadászatára is használták/használják. :)

Egyébként lefogni, tartani simán tudná egy darabig, szerintem.

de ez csak az én véleményem. :)

2011. jan. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Platypus ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen puma. A pumának sok alfaja van, és nagy méretkülönbségek vannak köztük. A legkisebb nőstények 30 kilósak, a legnagyobb hímek 100 kilósak is lehetnek. A kistestű pumákat szerintem el tudja intézni egy kutya, de egy 100 kilós esetében a pumára fogadnék.
2011. jan. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Amugy láttam egyszer egy videot amikor a pumával harcolt és ugy tünt hogy ö állt nyerésrre de a puma sem adta olcson a börét.De azonban nem muttaták hogy ki gyözött.
2011. jan. 7. 17:54
 7/21 anonim ***** válasza:
A pumák és a nagyobb kutyák megközelítőleg azonos súlycsoportban vannak, de más az erősségük, más a fegyverük. Hogy melyiknek lenne esélye, azt sosem lehet megmondani. Amúgy sem találkoznak egymással túl gyakran. Kiegyenlített erőviszonyoknál viszont gyakori a meghátrálás, ha nem tudják legyűrni a másikat, akkor a küzdelem befejezetlen maradhat.
2011. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Amugy a puma volt a földön ,de szerint kimarhata szemét.
2011. jan. 7. 18:35
 9/21 A kérdező kommentje:
* a kutyának.
2011. jan. 7. 18:35
 10/21 anonim ***** válasza:
47%
döntetlen az eredménye, 1 kutya nem képes megölni de ha van kb 100 kutya pitbull amstaff rotwiler argetin dán dogokbol,kaukázusikbol nem tudom mi lenne. 1 sima kutya pumát nem győzné le falkába se csak 1 mutáns kutya cerberos az alvilág őre 3 fejü pumánál lenne nehezeb majdnem 10 méteres erőseb kutya akkor kutyuska győzne
2011. jan. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!