Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Chipleolvasót lehet venni...

Chipleolvasót lehet venni valahonnan?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Chipotlemosót Billy Mays-től lehet venni.
2011. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze nagyobb állatboltokban, vagy ha épp nincs akkor rendelhetsz is.

Minek Neked?

A legolcsóbb is 30.000Ft körül van ha jól tudom...

2011. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi ideiglenes befogadók vagyunk a közeli állatmenhelynél, és mi kaptunk tőlük egyet. Egyébként szerintem interneten tudsz rendelni, de tényleg 30.000 forinttól kezdődik egy normális chipleolvasó.. és akkor még a petvet data-s szerverhez is kell belépési kódot szerezned, hisz attól még, mert a kutya chipszáma van, kívülállóként a rendszerből csak a kutya nevét, nemét, fogod megtudni. Ahhoz, hogy a gazdi adatait, telefonszámát meg tudd, (ami lenne a lényeg, gondolom) egy másik belépési adat kell. Amivel menhelyek, állatorvosi rendelők, sintérek, gyepmesteri telepek rendelkeznek.
2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Tényleg, a regisztrációra nem gondoltam. És gondolom, ahhoz állatorvosnak kéne lennem... Így nem tudok sehogy regisztrálni?

Egyébként azért kellene, mert sokszor van, hogy találunk egy kutyát és nincs lehetőség állatorvoshoz vinni, és sokkal egyszerűbb lenne minden, ha lenne chipleolvasó...

2011. jan. 12. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!