Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek Túldramatizálom ezt?

Szerintetek Túldramatizálom ezt?

Figyelt kérdés

A kutyám már vagy 3 hónapja elszökött és már nem jön vissza,és én még mindig siratom,és nem tudok ránézni egy kutyára úgy,hogy nem könnyesedne be a szemem. :'(

Normális ez?Nagyon-nagyon szerettem. :'(


2011. jan. 7. 23:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
kerested őt? plakát, internet, sintértelep, menhely?
2011. jan. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát ja, nem norális, ennyi idő után tovább kéne lépni, nem magad kínozni. Vegyél pl másik kutyát, az majd segít.
2011. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen,mindenhogy :'(

Csak egyszerűen én már depressziónak írom le az állapotom.

Szerintetek már túl kellett volna tennem volna ezen magam ?

2011. jan. 7. 23:26
 4/12 anonim ***** válasza:
62%
Ez attól is függ ki mennyire érzékeny,te érzékenyebb típus vagy.
2011. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy barát elvesztése mindig fájdalmas, főleg ha bizonytalan, tisztázatlan a helyzet. A halál esett is fáj, nagyon, de legalább tiszta, elfogadható. Az elvesztés szerintem rosszabb, szerencsére velem még nem történt ilyen, de a tudat, pontosabban a tudatlanság, hogy él-e még, hol van, hogy van... szörnyű.

3 hónap sok idő, de láttunk már csodát, volt hogy évek múlva került elő elveszett eb. Nem akarok hiú reményt adni, de én biztos adnám fel, nem tudnám feladni, nem tudnám elfogadni hogy csak úgy eltűnt, legalább a holteste legyen meg, akkor megnyugszik az ember.

Én azt ajánlom folyamatosan kövesd a talált kutyák fórumát netboardon és hetente egyszer te is hirdesd újra.

És fogadjad örökbe egy másik talált kutyust, rengeteg talált kutya van és sosincs elég ideiglenes befogadó, gondolj bele te hogy örülnél ha valaki befogadta volna Őt és gondoskodik rólad amíg rá nem találsz. Tegyél te is így, foglald le magad, segíts hasonló helyzetű lényeken, és ne add fel.

2011. jan. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
73%
Szerintem ez teljesen természetes. A kutyája, vagy bármilyen más állata az embernek a családtagja, a szerettei körébe tartozik.
2011. jan. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez természetes, hiszen szeretted.
2011. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém.. átérzem a helyzeted, mert nekem is szökött meg kutyám, igaz mi 4 napig kerestük utána meglett, de akkor is, az a 4 nap örökké valóság volt. :(

Én azt javaslom neked, mint az előttem szóló, hogy addig fogadj örökbe egy másik kutyust, hiszen az valamennyire enyhíti a fájdalmat, de attól még keresheted a sajátodat, a remény hal meg utoljára. :)

2011. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Ha vigyáztál volna rá akkor nem kellene most szenvedned...
2011. jan. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Jó mondjátok rám,hogy hülye vagyok,de Még nem tudnék örökbe fogadni egy kutyát.

Én azt csinálom minden nap megnézem,de semmi :'(

Köszi a sok együtt érző levelet :')

2011. jan. 8. 12:47
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!