Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák dolguk elvégzése...

A kutyák dolguk elvégzése után miért csinálnak úgy, mintha el akarnák kaparni a végterméket?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert ősi ösztönük, hogy a kakit eltűntessék. Valóban el akarják kaparni, csak nem sikerül precízen.
2011. jan. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
22%

Most hogy belelgondoltam ez egy tök jó kérdés.

Az jutott eszembe, hogy amúgy nem minden kutya csinálja mert az enyém pl nem. Szerintem azért mert egyszerűen bennük is van valami 'etikus ösztön" mint ahogy mi is lehúzzúk a WC-n a mienket. De lehet hogy ez hülyeség :D

2011. jan. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi etika nincs benne, egyszerűen csak idegen területen nem akarnak szagnyomokat hagyni maguk után. A saját területén nem fontos elkaparni, mert azzal is jelöli a territóriumát.
2011. jan. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Sőt, még néhány cica is ezt csinálja. Néhány állat úgy tűnik kulturáltabb, mint néhány ember, mert el akarja "takarítani" a saját piszkát. Nem úgy, mint akik egyszerűen kirakják a kocsiból a McDonald’s-os cuccot.
2011. jan. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Épp ellenkezőleg, a hátsó lábukkal tesznek pár mozdulatot amivel kvázi szétszórják, hogy a szagnyomok nagy területen jelezzék hogy ez az ő területe.
2011. jan. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, minél nagyobb területen akarja a kutya otthagyni a szagnyomát. Nincs ebben semmi etika.
2011. jan. 8. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Bezony.... amelyik egy kicsit is domináns, jó alaposan szétszórja a saját ,jellegzetes szagát.
2011. jan. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18%
Én meg azt hittem, hogy azt csak a vizeletükkel csinálják.
2011. jan. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!