Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya tudja, hogy mi a...

Egy kutya tudja, hogy mi a másik kutyának a neve?

Figyelt kérdés

Kicsit furán fogalmaztam meg, de van, hogy mondom az egyik kutyámnak, hogy hol van xy? És ránéz. És néha oda megy hozzá. Mintha tudná, rá gondolok, Őt hívják így.

Egy kutya tudja, hogy a másik kutyát hívják így?


2011. jan. 8. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha sokat hallja akkor biztos...de én ilyenről nem hallottam.
2011. jan. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem valamilyen szinte tudhatja, mert ha a saját nevét tudja, akkor valószínű, hogy a másikét is megjegyzi.
2011. jan. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Serintem is. Ha sokat hallja és párositan tudja a másik kutyával akkor igen....Az én kutsám tugya h ki kicsoda a családban mondom a nevét h hol van és pda megy hozzá:)
2011. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze, megtanulja, ha sokat hallja. Az én kutyámtól kérdezem, hogy hol a Bettike és már szalad a kerítéshez játszani a szomszéd kutyával. Tudja, hogy Ő Bettike. Ők minden nap együtt vannak, így természetes, hogy tudják egymás nevét.
2011. jan. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez nálunk is így van, a többi kutyással minden nap találkozunk, és vannak néhányan, akik már megtanulták a másik kutya nevét. Ha mondjuk neki, elkezdenek nézelődni és keresni, hogy hol a barátjuk :)

Sokat hallják, ahogy a másik kutyának szól a gazdija, és összepárosítja a nevet meg a kutyát, olyan, mint egy parancsszó.

2011. jan. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat hallja, akkor igen. :)

Az én kutyám is tudja az egyik kutyabarátja nevét. :D

Mikor látom őket az utcán, vagy a futtatón, akkor odaszólok a kutyámnak, hogy "Ott a Zeusz", ő pedig örömében visítozik. :))

2011. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen tudja. A kutyák elég okos állatok, néha sok emberen is túltesznek. Nekem is két kutyám van és mindig tudják kihez szólok, sokszor a nevét se kell mondjam, hogy tudja nem róla van szó vagy éppen hogy róla.
2011. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!