Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Hill's jó minőségű táp?...

A Hill's jó minőségű táp? Bevált a kutyátoknak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, jó minőségű táp, én is ezzel etetek. Az ára miatt, és az összetétele miatt is a prémium tápok közé sorolható. A mi golden retrieverünknél nagyon bevált, szóval én csak ajánlani tudom :)
2011. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem jó
2011. jan. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem jó? Indokot is írj légyszi.
2011. jan. 8. 17:41
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
mert drága nagyon azért nem jó
2011. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azért nem jó, mert ennyiért már Orijent is kapsz!!!!
2011. jan. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Elmondom,miért nem jó,de először is:meg kéne érteni,hogy egy táp nem azért jó,mert drága,és nem azért drága,mert jó.

Nézd meg az összetételét,és rögtön rájössz,miről beszélek.Nagy része színezett kukorica,felfújja a kutyát,szép gömbölyű tőle és a szőre is szép,de a kutyának nincs szüksége ennyi gabonára,hosszú távon káros.Van benne szója is,amiről kimutatták,hogy káros a kutyára.

A kutya ugyanis ragadozó,tehát húsevő.Ebben a csodatápban kb.18-20% hús van,amiről nem tudhatjuk,milyen húsrészeket tartalmaz,nyugodtan lehet vágóhídi hulladék.

Az én kutyám konkrétan kétszer majdnem meghalt ettől a csodatáptól.Kölyökként ajánlották abárányhúsos kölyöktápot.Vettem is.Konyhamérleggel kimértem dekára az adagot.Kutya megette,negyed óra múlva úgy felfújódott,hogy kínjában üvöltve rohangált,tisztára olyan volt,mint a gyomorcsavarodás.Szerencsére nem az volt,"csak"csúnyán felgázosodott.A klinikán tették rendbe.

Másodszorra felnőttként marhahúsosat kapott,amitől brutálisan felment a vércukra.Táp ment a menhelynek,vércukorszint relatíve gyorsan helyreállt.

Egyébként ha megkóstolsz egy szemet bármelyik Hill's-ből,olyan az íze,mintha kukoricachipset ennél.

Ebben az árban már találsz gabonamentes,normális tápot is.

2011. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Hill's Nature's best-ben nincsen szója. Szerintem nagyon jó táp, mindenki dicséri, de sajnos az én kutyám nem ette. Most Acanaval etetek, az sokkal jobban ízlik neki.
2011. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

nem azért jó egy táp, mert drága. Ez igaz. Én rövidebben fejtettem ki ezt a dolgot. Ugyanannyi pénzért sokkal jobb minőségű az Orijen, mint a Hill's. Tehát akkor melyik a drága? A Hill's.

Miért? mert sokkal nagyobb a marketingje.

2011. jan. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Áruljátok már el, hol kaptok ugyanannyiért Orijent, mint Hill's-et? (770 Ft/kg-ért.) Ha ennyiért kapok Orijent, biztos, hogy azonnal feltankolok belőle! Csakhogy soha nem láttam hasonló árban, mint a Hill's-et.
2011. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lieth válasza:
Sziasztok . Elsö kutyás vagyok és a legjobbat akarom a kutyusomnak. Persze mint minden kezdö énis csak levettem elöször a pedigreet (mert reklámozzák) a polcrol. A kutya elkezdett korpásodni vakarozni. Gyorsan váltottam Brit Care puppy ra ami jelenleg jonak bizonyul. Bár csak 550 kiloja igy gondoltam egy még drágább táp jobb lenne neki. Megnézegettem itt ott és az Orijent hozzák ki mindenhol a legjobbnak. Elmentem boltba és az elado mondta, h abban bár sok a hus de a kistestü kutyáknak az tul sürü és nem jo az emésztési rendszerüknek. Ajánlotta a Hill's SP Canine Puppy Lamb & Rice-t. Hát vettem. Nem volt szerintem sokkal olcsobb ,mint az Orijen. Ha elfogy a Brit majd tesztelem. CSak remélni tudom,hogy jo lesz. Hisz prémium táp. Megengedhetem magamnak mert a kutyám kistesü, kb 2,5 kgt eszik meg egy honapban. Kap egy héten egyszer Házi tojást föve , és minden nap zöldséget fözök neki egy étkezésre (répa, paprika néha kis paradicsom). Akkor megint elszurtam a kaja választást?:(
2011. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!