Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg igaz? (Kérdésed...

Ez tényleg igaz? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Azt mondta egy ismerősöm,hogy ha a kutyánkat ivartalanítjuk akkor már nem lesz egészséges és lusta meg trehány lesz.Ez igaz?Mert én szeretném/szerettem volna ivartalanítatni de ha ez igaz akkor nem fogom.
2011. jan. 8. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy hatalmas nagy baromság.

Sokkal egészségesebb lesz és tovább is fog élni

2011. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
ez egy hatalmas nagy baromság
2011. jan. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem igaz. Az enyém energiabomba, és szálkás, pedig ivartalanítva van. Annyi, hogy kicsit kevesebb kaja kell neki, mint előtte, mert kevesebb energiát használ, így nem hízik el és lusta sem lesz.
2011. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Van persze valami valóságalapja. nem baromság. Nem úgy mint az, hogy sokkal egészségesebb lesz. Elveszíti a játékosságát, már nem az a kutya lesz aki volt. sajnos ez saját tapasztalat és nem csak saját.

Egyébként bővebben itt

[link]

[link]

2011. jan. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyi hogy nem fog tűzelő szuka után menni jobban tanithato betegséget megelőzi kan kutyáknál ez kiherélsé féleség
2011. jan. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem lepontoztok, akkor tessék, itt letölthető a Magyar Állatorvos Kamara hivatalos álláspontja az ivartalanításról: [link]


Higyjetek nekik.

2011. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak cáfolni tudom. A Boxerem, és Magyar Vizslám is mindkettő ivartalanítva van, mindkettő kan. Nagyon energikusak, és nem híztak meg. Ez csak a gazdán múlik. Igaz, hogy egy kicsit kevesebb kaját kell kapniuk, de e mellett megszűnt a dominanciájuk, ami nagy változás, szerencsére. Teljesen egészséges, sőt még egészségesebb, hisz megvédtem őket egy csomó betegségektől.
2011. jan. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ivartalanított bullterrier szukám(6 hónaposan lett műtve)pörög ezerrel.Télen felszed kicit,mikor nincs lehetőség annyit mozgatni,de nem kövér.

Előző két kutyám ivartalanított kan volt,egyik 15,másik 17 éves koráig élt,és nem híztak el még öregségükre sem.

2011. jan. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!