Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yellow velvet kennel megbízh...

A yellow velvet kennel megbízható? (Beagle tenyésztő)

Figyelt kérdés
2011. jan. 9. 11:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően szerintem jó kennel, de nézd meg, mert a honlapjukon a kiállítási eredményekről, szűrésekről stb, konkrétan semmi sincs. Hívd fel őket, kérdezd meg, adnak-e törzskönyvet, milyen eredményekkel rendelkeznek a szülők, mit tud mondani a fajta igényeiről, ajánlaná-e neked.. El kell velük beszélgetni, és akkor rögtön lejön, ki a normális tenyésztő, és ki nem.

Nem hiszem, hogy rossz lenne, mert a képek alapján szép kiskutyái vannak, de én azért utánakérdeznék.

2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nagyon nem. Egy szaporító, aki még csak nem is törzskönyvezteti a kiskutyákat. Kitalált egy kennelnevet és a sok naiv vásárló bedől ennek. Ugyanolyan szaporító, mint bármelyik másik, nem szabad ilyentől kutyát venni. Megéri pár tízezerrel többet fizetni egy igazi, fajtatiszta beagle-ért.
2011. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Helló! AZ előttem lévőnek írnék ha nem gond. Te nagyon érthetsz a kutyákhoz ha ennyiből eldöntöd ki milyen tenyésztő, valószínűleg te meg ilyen ember lehetsz.

Abban a tenyészetben minden kutyának van kiállítási eredménye és tenyészszemléje, de ha nincs fenn az oldalon ilyen info akkor te egyszerű ember azt hiszed ilyen nincs is. Kérd meg a tenyésztőt küldjön neked 1-2 képesség vizsga bizonyítványt mert te nem hiszem, hogy láttál már olyat!

2011. jan. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a kennel az expresszen 20 ezer forintért hirdeti a kiskutyákat törzskönyv nélkül természetesen. Ez már alapból kizárja azt, hogy normális kennel. Ha ez nem szaporító, akkor mégis micsoda? Az egy dolog, hogy a kutyáinak van pár eredménye, hát és? Miért nem lehet törzskönyveztetni a kiskutyákat? Mert így mindenki csak egy rohadt szaporítónak tartja és ez sajnos így is van.
2011. jan. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Edit2012 válasza:
Szerintem nagyszerű kennel.Az én beagle kutyusom is tőle van és nagyon szép gyönyörű bis győztes kutya lett.És az is hülyeség hogy a kutyákhoz nem ad törzskönyvet mert ha kérsz akkor kapsz az én kutyám is törzskönyvezett.Fedeztetésre is hozzá viszem a szukámat és gyönyörű kiskutyák születtek tőle,és természetesen tenyésszemlés minden kutyája.Ebben az éveben is fogja vinni két szukáját is kiállításra így minden kutyája rendelkezik kiállítási címmel.Az én kutyám szülei is nagyon eredményes szülők.így aki nem tudja hogy mit beszél inkább fogja be.
2011. jan. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!