Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rángatózik alvás közben?

Miért rángatózik alvás közben?

Figyelt kérdés
4,5 hetes kutyus mikor elalszik sokszor elkezd rángatózni, olyankor felkeltem és utána semmi baja, miért csinálja ezt?
2011. jan. 9. 13:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak álmodik. Nincs semmi baja.
2011. jan. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
énis szoktam elég idegesítő
2011. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

álmodik :)


kölyök korban valahogy sokkal intenzívebben csinálják, legalábbis a saját kutyáimnál így vettem észre. felnőttként is mozog finoman a mancsuk, esetleg a szájuk, de kölyök korában mindegyik aktívabban aludt :) néha még ugattak is, hangosan lefetyeltek, meg kalimpáltak :D

2011. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát ő neki a feje kezd el rángatózni és néha a mancsa és sokszor nyaldossa a száját
2011. jan. 9. 13:43
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ilyenkor símogasd meg, hogy megnyugodjon.
2011. jan. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
megszoktam simogatni, pl. mikor jöttem fel a szobámba h feltegyem ezt a kérdést elmentem a kosaruk mellett akkor is pont rángatózótt megsimogatam és ott maradtam melete egy kicsit, de a többi 3 tesója nem csinál ilyeneket
2011. jan. 9. 13:58
 7/11 anonim ***** válasza:
A kölyök még többet alszik mély alvásban. A felnőtt kutya ritkán teszi.Azt mondják, ilyenkor álmodnak. A kölyök nyílván a szopizással, evéssel kapcsolatban álmodik még többet.
2011. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Doruss ***** válasza:
Álmodik. Sok állat ezt csinálja. A macskám is mikor alszik, sokszor rángatja a mancsát, meg a farkát és van hogy csámcsog is. Ez teljesen normális, olyan, mint amikor egy ember álmában beszél.
2011. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :) Nézd meg ezt a videót, a kutya végig alszik!! http://www.youtube.com/watch?v=z2BgjH_CtIA
2011. jan. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ő nem ezt csinálja, de lehet hogy igen csak még nagyon pici és nem mozog ennyire :) amúgy köszi, nagyon aranyos a videó :D
2011. jan. 12. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!