Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a leglustább kutyafajta?

Melyik a leglustább kutyafajta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 16:26
1 2
 1/16 anonim válasza:
hát az attól függ mert mindegyik kutya más és nem csak a fajtájától függ. de miért lusta kutyát akarsz?
2011. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Elvileg az angol bulldogra szokták mondani, de az enyém nem olvasta azt a fajtahatározót, az tuti :)
2011. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Talán a nápolyi masztiff. Amennyit én láttam élőben ilyet, az alapján nem tűntek ugra-bugra kutyáknak. Persze ha együtt élsz velük, lehet, hogy más a kép.
2011. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Biztos ,hogy nem az angol bulldog,mert én láttam már egypárat, és mindegyik pörgős. A LEGLUSTÁBB KUTYA A KAUKÁZUSI. Nekem az van,(2 kanom), és egésznap szószerint döglenek...még sétálni is alig tudom őket elcipelni...egyedül akkor pattannak fel, amikor valaki jön csengetni..akkor aztán beindulnak, tombolnak a kapunál:D mennek előre mint a tank...de ettől függetlenül, imádom ezeket a lusta mamlaszokat:D
2011. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 nagyat válasza:

Hát nekem van egy német boxerem, annak a horkolásától mi nem tudunk aludni, valamint amikor hazaérkezik valamelyikünk, arra nem képes, hogy a fejét felemelje. Jobb esetben a szemével követ bennünket. A barátom boxere pedig úgy ugat, hogy a feje a földön van és ugatás közben nem emeli fel a földről. Ja viszont a kicsi gyermekeket nagyon szereti, és vigyáz rájuk, oly annyira, hogy még csak véletlenül sem löki meg, és hirtelen mozdulatot sem tesz a közelükbe, annak ellenére, hogy látszik rajta, hogy majd kibújik a bőréből ha játszik vele egy kisgyerek.

Egyszóval szerintem ez a fajta a leglustább. Viszont biztosan van mindenkinek tapasztalata ennél sokkal lustább kutyáról.

2011. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
A boxer nagyon pörgős, meg szerintem azért a KAUK-ban is van kraft, de a masztiffok még biztos, hogy versenyben vannak :)
2011. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A shar-pei. Ha utána olvasol, napi 16-18 óra az alvásigényük :)). A húgomnak volt, mikor éjszakás műszak után aludt, Bufli is aludt vele.
2011. jan. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
csakitti, ezekszerint még nem éltél együtt kaukázusival.Elmondom hogy néz ki nálunk a napjuk: reggel elviszem őket 1 órás sétára..úgy lépegetnek mint egy 90 éves öregasszony..lomhák nagyon..szép komótosan sétálunk, kezembe a két kutyával..próbáltam velük futni, de 65 kilósak, és hamar elfárad..a séta után kb alszanak 5-6 órát..csak akkor hajlandóak felkelni,ha csenget valaki,akkor átváltoznak gyilkossá, le se lehet állítani..aztán megint alszanak ...este ott toporzékolnak egy kicsit az ajtó előtt, hogy engedjem be őket..levernek egypár cuccot, aztán elfekszenek az előszobába, és reggelig kampec..a játékot is 5 perc alatt megunják..most akkor szerinted van bennük kraft?:D
2011. jan. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

nekem is kau kanom van, egy hiperaktív állat :D

terrierlelkű, folyton jön-megy, kifáraszthatatlan :)

2011. jan. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én a basset hound-ból nézném ki, hogy halál lusta:)
2011. jan. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!