Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit Tudtok a Real Pearl...

Mit Tudtok a Real Pearl Border Collie kennelről? "Munka" vagy "show" jellemű kutyákat tenyésztenek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 18:03
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy show minőségűek, de vajon munkára is alkalmasak ?
2011. jan. 10. 18:06
 2/37 A kérdező kommentje:
azért érdekel mert elvileg a show minőségűek nyugisabbak és nem őrülnek meg
2011. jan. 10. 18:07
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöméknek van olyan kutyájuk, ők azt mondják, nagyon energikus kutya, munkakutyának is jó lenne. Ők frizbeeznek vele, azt is csak hobbi szinten, szóval ők olyan nagyon nem folynak bele a munkakutya életbe.


Hívd fel a tenyésztőt, erre a kérdésre csak ő tudná a legpontosabb választ adni. :)

2011. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%

Ismerek innen kikerült kutyát, hát egyáltalán nem munka kutya. Én nem ajánlanám ezt a kennelt, vannak ennél százszor tisztességesebb, kutyáikat sokkal jobban megbecsülő tenyésztők is. Szerintem minimum 50 kutyája van ennek a kennelnek (nem csak borderből), bár lehet ezzel keveset mondok. Folyamatosan van eladó kiskutya, hát ez sem épp szimpatikus.

Ha megengeded, hogy ajánljak egy kennelt, én innen vennék kiskutyát: [link]

Gyönyörű kutyák, külföldi fedeztetések, látszik, hogy nagyon odafigyelnek a kutyákra. Ezek show típusú kutyák, szóval még akár kiállításon is eredményesen szerepelhetnél a kölyökkel.

2011. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
88%

Show vonal, már utánanéztem, telefonáltam, állítólag nem foglalkoznak a kicsikkel, ez alatt a szocializációt értem.

Ha elmész megnézni a kiskutyákat, a legnyugisabbat válszd, bár muszály megjegyeznem, hogy a border collie attól border collie, hogy megőrüljön, ha nem dolgozhat. A fajta érdekében csak az ösztönpróbás, aktívan terelő kutyákat kellene tenyészteni.

2011. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
67%

Camilland's, Flower of old Hill, golden rose kennelek, azthiszem a Camillands kennelben még épp van eladó kiskutya, de a Real Pearl....

Bordercollie lap.hu, és megtalálod a kenneleket

2011. jan. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

mibaj a real pearl el ?:O...

megnéztem a kutyáikat (neten persz) és mindegyik eredményes (mármint kiállitásokon ) nemhiszem hogy két jó szülőtöl "degenerált" kutyák születnek :/

2011. jan. 10. 18:36
 8/37 anonim ***** válasza:
67%
Ismerősömék onnan vettek kutyát, egyáltalán nem voltak vele megelégedve. A kiskutyát koszosan, piszkos füllel, korpás szőrrel adták át. A kutyáik nagy részének nincs kiállítási eredménye és gondolom foglalkozva sincs velük túl sokat. De menj el és győződj meg róla a saját szemeddel.
2011. jan. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
35%

Arra nem gondolt a kedves kérdező,miért is nyernek ezek a kutyák?

Nem minden esetben a szépség miatt,hanem mert a MEOE elnökének családjáé a kennel,ha jól tudom.

2011. jan. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

eddig egy válaszadó tudta megindokolni hogy szerinte miért nem jó a kennel...:)(és azis lehet h az ismerőse pont szerencsétlenül járt ..előfordul)

nemtom mért van ennyire lefikázva a kennel :/

azért remélem mi nem fogjuk megbánni ha innen viszünk kutyust :/:)


az meg csak egy rosszindulatú feltételezés hogy a MEOE elnöke családtag...ezek a kutyák tényleg szépek.


(pl: [link]

2011. jan. 10. 21:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!