Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor hogy van ez most?

Akkor hogy van ez most?

Figyelt kérdés

régebben már feltettem erről egy kérdés hogy törvényesen hány kutyát lehet tartani egy háztartásban , át néztem az eb tartási törvény ott kettőt ír és ha én hármat szeretnék hogyan lehet engedélyt kérni hogy a rossz akaróim ne tudjanak ezzel vissza élni?

hogyan zajlik az ilyen engedély kérés??


2011. jan. 10. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
önkormányzattól kérdezd meg, milyen helyi rendelet vagy szabály vagy akármi van, mert szerintem ez változó lehet. Én pl. háromról tudok, bár nekem is mindig csak kettő volt. De az önkormi akár írásba is adhatja neked, hogy mit engedélyez. Ez a legtisztább. sok sikert!
2011. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a szomszédokat nem zavar, akkor nem kell elkérni.

Legalábbis mi sem kértük ki senki véleményét (saját kert, senkinek nincs hozzá köze), 4 kutyánk van, de elvileg nálunk 3-at lehet tartani.


Érdekes, senkit nem zavar.Viszem a helyi állatorvoshoz mindet, és soha nem szólt bele senki, hogy hányan vannak. :)


Szerintem csak egy hirtelen felindulás volt annó ez a törvény, úgyhogy nagyon nem is foglalkoznak vele. :)

2011. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!