Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel leped meg a kutyusod a...

Mivel leped meg a kutyusod a szülinapján?

Figyelt kérdés
Az én kutyusom 12.-én lesz 7. éves Szerintetek mivel lepjem meg?
2011. jan. 10. 20:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként nem csak labdát kapott, hanem ÖV képzést is, azt is tegnap kezdtük :)))
2011. jan. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Játékot és 1csomag jutifalatot...
2011. jan. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
szia! mikor egy éves lett a mudim, egész nap vele voltam, és egy hatalmas sétára vittem el. Tetszett neki a dolog. :)))
2011. jan. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 zsuzsabazsa ***** válasza:
Macska tortával.
2011. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én különböző méretű kutyakonzerveket veszek és egymásra rakom és száraz táppal díszítem így lesz egy emeletes tortája szereti nagyon:)
2011. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Istenem! Látszik, hogy az ember egy érdekes lény:) Szerinted a kutya tudja, hogy szülinapja van??? Szerinted örülni fog neki amit adsz neki? Fel se fogja, hogy miért kapta...A kutya egy állat. Ösztönlény...Arra törekszik, hogy falka erős legyen! Nem hogy szülinapozzon! Szeretem az ilyen kérdéseket:D Mindig mosolygok:D
2011. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!