Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb Hill'S d/d...

Melyik a jobb Hill'S d/d Bárányos és rizses vagy Trovet Lamb gyógytáp? Anyagilag is néznem kell.

Figyelt kérdés

Szeretném megkérdezni, melyik a jobb.


2éves a sicum 4,5 kg és lehetséges hogy étel allergiás.

Azt tudom, hogy Trovet olcsóbb mint a Hill's, ahova járok orvoshoz mind két doki másikat mond:)


Vettem darált bárány húst (kutyásnál)azt főzőm most rizzsel. Csak macera néha most, hogy mindjárt baba születik.


Köszönöm a választ.


2011. jan. 11. 06:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk éppen most.. Nekünk is ajánlották mind a két tápot, és még mellette az Acana Pacifica tápot is. Mi amellett döntöttünk. Nem drágább sokkal, mint a többi táp, és teljesen hipoallergén. Gabona, és csirke mentes, szóval ennél hipoallergénebbet nem nagyon fogsz találni. A kutyusunk nagyon szereti, és nem is kell neki sok, mert ő is kistestű :) Ő Westie kutyus, de a Shih-tzu-k sem nagyobbak sokkal úgy tudom. Szóval nekünk 3 hónapig kb elég szokott lenni, napi kétszer kap a kutyus enni, és teljesen helyrejött az étel allergiája :) Én csak ajánlani tudom!
2011. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:) igen ismerem Acanat, az is van itthon vagy 4kg. Erre a tápra mondta a dokinő, hogy a forgalmazóval beszélt és az sem az igazi, lehet mert ő a hill's-ben van benne...

Még azt olvastam, hogy a fogkő miatt is lehet viszketés. füle szép, bűzmirigye ki van nyomva, orvos által.


akkor ahogy letelik a 3 hónap próbaidő, visszatérek az Acanára.

2011. jan. 11. 22:33
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem a Trovet rendkívüli módon bevált, webáruházban szoktam rendelni, a bolti ár alatt van jóval! [link] Táplálékallergiás a kutyusom és én a Trovet Lamb&Rice száraztápot és konzervet adom neki..
2011. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!