Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az normális, ha a kutyám...

Az normális, ha a kutyám alvás közben néha gyorsabban szuszog, és rángatózik a lába?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is szokott ilyeneket csinálni,de azért várom a többi választ.
2011. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

persze hogy normális, álmodik :D

az én kutyám ma a farkát csóválta álmában, édes volt :)

2011. jan. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem csak kuztya, hanem macska, meg gondolom, a többi állat is csinál ilyet - talán álmodnak, hiszen ők is szoktak, nem?
2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Álmodik a kis drága. Ilyenkor finoman meg kell símogatni őt, és mindjárt megnyugszik.
2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ilyet. Szerintem ugyanúgy álmodnak ők is, mint mi. Azért én is kíváncsi vagyok a többi válaszra.
2011. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze! Futni is szoktak, olyan édesek!
2011. jan. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is szokott ilyesmit:) Van amikor nyüszít álmában de szerintem csak álmodik ilyenkor odamegyek megsimogatom aztán abbahagyja:)) 'x megkérdeztem az állatorvost erre azt mondta hogy idegbeteg a kutya de szerintem az állatorvos nem volt túl normális mert van1 másik kutyám aki kölyök néha Ő is mozgolódik álmában:))
2011. jan. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez minden állatnál, sőt, az embernél is természetes (csak nem vesszük észre) az úgynevezett REM-fázisban (Rapid Eye Movement), vagyis amikor álmodunk. Ha folyamatosan felébresztik az embert vagy az állatot ebben a fázisban, az pszichés gondokhoz vezethet, úgyhogy olyankor hagyd a kutyusodat aludni.
2011. jan. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!