Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyátok mit csinált a tüziját...

Kutyátok mit csinált a tüzijátékkor? Vagy nagy viharba mit csinál?

Figyelt kérdés
Miénk egész konrétan aludt tüzikor, ha közel pukkant petárda akkor felnézett, amikor meg már itt ott pukkant de még kivittük sétálni akkor is csak az orrát húzta végig a földön mint általába....... másnak is van ilyen kutyája?
2011. jan. 12. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A miénk ült a kerítésnél és figyelte, éppen hol villan fel. :)

6 hónapos/ labrador

2011. jan. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy normális egészséges vadászkutya (mint pl a labrador) lövésálló. Ha nagy pukkanás van, meg se moccanhatnak, hiszen vadászatkor a gazda mellett állnak lövéskor. Úgyhogy ez nem egy egyedi eset, hogy a te kutyád nem fél a petárdától. Az enyéim se :)
2011. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az enyém tavaly tök nyugodt volt, akkor volt fél éves, most másfél évesen akkora hisztit xcsapott a pukkantgatás miatt, hogy majdnem világgá ment. Nem számítottunk rá, hogy kiborul, mert tavaly nem volt baj.Még jó, hogy itthon voltam betegen, így meghallottam a nyüszítését, és beengedtem. Egész idő alatt a kanapé alatt feküdt, és a lábamon pihentette a fejét, ha flálltam és kimentem valahova, szoroslapulásban jött utánam.

Másnap kíváncsian szagolgatta a petárdamaradványokat az utcán.


25/L

2011. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy tacsi keverék.
2011. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
A miénk nem fél vihartól, de a tűzijátékkor izgága lett. Kb. fél-1 óráig-míg a tűzijáték volt, akkor ugatott, meg pöffeszkedett (boxer), kiengedtük az udvarra, és leskelődött, hogy honnan jön a fény, hang.
2011. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Aludt vagy azt csinálta amit rendesen szokott. Evett, játszott stb. Én nem vadászkutya... Egyszerüen.
2011. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
szóval egyszerüen nevelés kérdése és nem ritkaság.
2011. jan. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi vagyok, hogyan lehet lenevelni egy kutyát a félelméről :) Főleg a szilveszteriről. Az egy évben egy alkalom, szóval hogy trenírozzam? Ugyan már. Vagy fél, vagy nem. Maximum segíteni tudok neki, hogy könnyebben elviselje.


A tacsis.

2011. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát.. akinek van otthon riasztópisztolya, az hozzá tudja szoktatni a kutyákat a lövéshez. Amelyik lövésfélő, azzal kicsit hosszadalmasabb a dolog, de meg lehet szoktatni.

Az enyém németjuhász, fél éves kora körül volt a szilveszter (idén) és velem játszott húzócskát az udvaron, éjfélkor, mikor a legnagyobb ramazuli volt kint. Szándékunkba áll 10 hónapos kora körül elkezdeni a pisztolyos gyakorlást is, hogy később se legyen ebből gond (mint ahogy olvashattátok, másnak is volt olyan, hogy kölyökként nem félt, kövi alkalommal meg megőrült), először távolról kezdjük, aztán fokozatosan közeledik majd a durrogás a kutyához. Idővel megszokja.. ez is csak olyan természetes dolog, mint bármi más.

2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat.. tavaly.. :D
2011. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!