Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Royal Canin jó minőségű táp?

A Royal Canin jó minőségű táp?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről a tápról? Vélemények, tapasztalatok?
2011. jan. 13. 17:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Igen,jó drága is...
2011. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
És milyen tápot ajánlotok? Egy menhelyi kutyának.
2011. jan. 13. 17:43
 3/31 anonim ***** válasza:
Egész jó. Bár akinek már erre van pénze az akkor szerintem inkább acana vagy orijen-re is van pénze és inkább etessen azzal mert,azért ez a kettő táp oda veri.
2011. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkinek válik be az Acana és az Orijen... Ki kell próbálni, és amelyiket szereti a kutya, amelyiktől a legszebb, legegészségesebb, azzal kell etetni. A Royalt is nyugodtan adhatod neki!
2011. jan. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
89%
Tök mindegy milyen kutya,a menhelyi is megérdemli a jó minőségűt.Ha meg tudod fizetni vedd azt.Szerintem abnormálisan magas az ára,én nem tudom megengedni magamnak,hogy ezzel és egyéb prémium tápokkal etessem a kutyámat,mégis makk egészséges :-)),és az évekkel ezelőtti kutyáim is azok voltak,akkor még nem volt szokás,hogy letolták és felelőtlen gazdinak tartották az embert csak azért,mert nem a legdrágább minőségi tápokkal etette a kutyáját.Én olyat vettem,amit a pénztárcám megengedett,maradtam,maradok a közép kategóriánál+ főzök is a kutyámnak.
2011. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk bevált a fajtatápja, ennek ellenére azt gondolom, irreálisan drága. A Fressnapfban akartam venni 1 kilós csomagot és majdnem 3000Ft! volt. Persze a kisebb kiszerelések mindig drágábbak, de akkor is rengeteg. Ebből a pénzből veszek csomó marha/csirkehúst, ami színhús és nem valami vágóhídi melléktermék.
2011. jan. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,inkább főzök abból a pénzből,legalább tudom is pontosan mivel etetem a kutyámat ;-)),a kutyám amúgy sincs oda ezekért a mű kajákért.
2011. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%
közepesen gyengének tartom...gyenge minőségű alapanyagból biztosítják a fehérjét-ez részben növényi fehérje, egyéb nehezen hasznosítható anyagok is vannak benne bőven ezek hasnyálmirigy problémákhoz is vezethetnek (búza, kukorica, cukorrépapép stb.) a plussz adalékok vitaminok, probiotikumok stb. és ezek pontos aránya teszik elfogadhatóvá, de ez a minőség szerintem 4-500 Ft/kg.-nál nem ér többet-ehhez képest majd aranyárban mérik...ezért az árért tulajdonképpen bármelyik csúcsminőségű táp is megvásárolható(taste of the wild, orijen, acana gabonamentes tápok...)
2011. jan. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Úgy gondolom nem éri meg. Mondanátok olcsóbb mégis jó minőségű tápot? Közepes is megteszi! Köszönöm!
2011. jan. 13. 18:07
 10/31 anonim ***** válasza:
Milyen ár közt szeretnél tápot?
2011. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!