Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bulldog kutyát lehet...

Angol Bulldog kutyát lehet télen kint tartani?

Figyelt kérdés
eddig benti kutya volt de most ki kell tennem a kutya házba és félek h megfázik vagy elpusztulna mert nincs hozzá szokva ahhoz a hideghez mert már három éve bent lakik csak pisilni kakilni jár ki.
2011. jan. 14. 12:02
1 2
 1/14 Külföldi válasza:
79%
igen, csak sűrűn meg fog fázni
2011. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Pissy válasza:
92%

Így én nem raknám ki. Ha annyira kinti kutyát akarsz belőle faragni, akkor várd meg a jó időt.

Meg fog fázni.

2011. jan. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
Semmiképp se rakd ki most, egész eddig bent volt, nem növesztett vastag bundát. Az enyém ha vidéken vagyunk apámnál 2-3 órát vígan el van kint, de utána reszketni kezd. Ha ki akarod szoktatni, kezd tavasszal, és így télre lesz megfelelő szőrzete. Bár én semmiképp sem tartanék kint bulldogot, de ha mindenképp muszáj, akkor inkább úgy, hogy kiszoktatom a jóidőben.
2011. jan. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én sem ajánlom.De ha mégis kiteszed, akkor mindenképp hőszigetelt házba.Vagy infrát tegyél be neki+szalmát.Nekem ez a 3 együtt volt.Így sosem volt beteg.Viszont a nyáron hőgutát kapott és sajnos már a szivárvány túloldaláról néz minket. :(
2011. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja ki lehet, csak a rövidszőrű kutya egészsége leromlik a tél folyamán, a lelki részét meg nem is merem mondani, én láttam a kutyámat, hogy élte meg ezt a helyzetet, 4 év alatt teljesen tönkrement testileg és szellemileg, mire tavaly télen elpusztult. Szívszaggató volt az állapota, rémmesékbe illő, és nem tehettem semmit érte, akár mit csináltam, ő fázott és csak vakkantgatott álló nap, anyu meg nem engedte, hogy bevigyem, lelkileg ment tönkre a kutya-és testileg is persze. Azóta elköltöztünk, és soha többet nem teszek ilyet. Nem is a rövid szőre miatt gáz, hanem, hogy benti kutyából kinti lett.....ráadásul azt hittük, hogy egy társ majd jót tesz neki, és csak még rosszabb lett, bár nyáron minden szép és jó volt, de akkor is érződött, hogy megviselte a másik jelenléte is.Egy hebrencs fiatal kutya nem jó társa egy kiebrudalt, sértett ebnek.
2011. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
44%
Az angol bulldog nem kinti kutya. Szánalmas, hogy 3 év után képes vagy kitenni a kutyádat. Mi az, hogy ki KELL raknod?? Mindent meg lehet oldani, csak akarni kell.
2011. jan. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%
ne rakd ki mert az Angol bulldog szép de épp hogy szőrtelen jóidőbe kint lehet, de télen csak hosszű meleg szőrűek hoszabak lehet minden évszakban kint.
2011. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Biztos hogy megfog fázni!

Nekem egy 8 éves Amstaff szukám van bent a lakásban és soha nem tudnám kidobni!:S

Miért kell kitenned?

Ha eddig bent lehetett most mi az oka?

2011. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hogy miért kell kitennem ahhoz nektek már nincs közötök ez az oldal nem arrol szol hogy bele okoskodjunk mások életébe hanem arról hogy válaszoljunk az általa feltett kérdésekre... nos én feltettem a kérdést és a ormálisakat köszööm a tegap elött 12:40es irnám h sztem meg az a szánalmas hogy olyasmibe ütöd az orrod amihez semmi közöd. megnyugodhatsz minusz 10fokba valoszinüleg nem fogom kitenni a kutyámat...szánalmas...
2011. jan. 16. 16:17
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Idióta...
2011. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!