Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen hotelek/nyaralóközponto...

Milyen hotelek/nyaralóközpontok vannak ahova kutyát is lehet vinni? Lehetőleg Balaton mellet, de az se baj, ha nem ott van.

Figyelt kérdés
Labrador kutyusról van szó
2011. jan. 14. 18:58
 1/8 anonim ***** válasza:

már mindenhova lehet vinni szinte.

Csak fizetni kell, de minden nap.

Én a cicámat szerettem volna vinni, 2000 Ft volt nekem egy éjszakára, a cicának meg 1500. Úgyhogy otthon hagytam:D

De az árak változóak.

2011. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi :) Még írhattok! :)

Ja és még egy kérdésem lenne. A kutyus kinti kutya és ha mennénk hotelba akkor addigra, hogy szoktassam szobatisztaságra? Vagy ezt, hogy oldjam meg?:S Nyáron mennénk, de már előre gondolkodunk :D:)

2011. jan. 14. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha kinti kutya, akkor automatikusan szobatiszta. Én is viszem az enyémet rendszeresen kirándulni, és még sohasem történt "baleset". Csak oda kell rá figyelni, hogy este vacsi után séta, pis-kaki, aztán reggel időben felkelni és kivinni. Én olyankor még a kávémat is csak a kutyapisiltetés után szoktam elkészíteni és néha korábban kelek, mint amúgy munkaidőben. :) Meg napközben is rendszeresen biztosítani kell számára a lehetőséget. Mi olyan vendégházakat/apartmanokat szoktunk keresni, ahova kutya bevihető. Nagy szállodát még nem próbáltunk, de nem is vágyunk rá.
2011. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) Most szüleim kitalálták, hogy ne hozzuk a kutyát, de hiába mondom nekik, hogy másfél hétig ha nincs lemozgatva csak sétálgat a kertbe akkor szét fog szedni mindent.. Mondjuk már lassan kezdenek belemenni a dologba :)
2011. jan. 15. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes elvinni, de az is kötöttségekkel jár. Sok helyre nem tudsz vele bemenni. Nekünk nem gond, mert mi kirándulni szeretünk, ahhoz meg ideális társ a kutya, ezért csak olyan nyaralásokat szervezünk, ami a kutyának is jó.
2011. jan. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi is próbáljuk úgy megszervezni, hogy olyan helyekre menjünk ahova ő is jöhet velünk :) Az úttól félek egy kicsit, mert 2-3 óra kocsikázás lesz majd:S Azt nem tudom, hogy mennyi időnként álljunk meg, hogy kicsit ő is mozogjon.. :\
2011. jan. 15. 19:26
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 órát egyhuzamban is kibír. Mi is inkább magunk miatt szoktunk megállni. Volt, hogy 6 órát autóztunk vele.
2011. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jan. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!