Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak, ha...

Mi baja lehet a kutyámnak, ha megevett kb 25 szem multivitamint?

Figyelt kérdés

Hívom az orvost, de nem veszi fel, de próbálgatom, ha nem fogja felvenni hívok másikat. Addig valami használható ötlet? Multivitamin tűnt el, kb 25 db.

Kölyök, 4 hónapos, felmászott a szekrényre, és szétrágta a csomagolást, egyetlen egy bogyót se találok.


2011. jan. 15. 08:34
 1/9 anonim ***** válasza:
A vitamintól nem hiszem, hogy baja lehetne.
2011. jan. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ennyi egyszerre nem biztos, hogy jót tesz neki.
2011. jan. 15. 08:38
 3/9 anonim ***** válasza:
de lehet baja, attól függ, milyen az összetétele...mindenesetre, amíg nem éred el az orvost ne adj neki enni és inni semmit
2011. jan. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
[link] ja és ők felveszik a telefont 0-24-ig vannak
2011. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Beszéltem az orvossal. Elvileg nem kéne lennie semminek. Mivel multivitamin, legtöbb benne a vízben oldódó, így kifogja pisilni. Előfordulhat hasmenés. A legrosszabb, ami történhet vele ennyitől, hogy fájni fog a lába, azt mondta, ha esetleg látom, h fájlalja, v sántít, akkor szóljak, és kap rá injekciót.
2011. jan. 15. 08:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy nem lesz baja a kutyusnak!

Végre egy értelmes kérdező, bárcsak minden állattulajdonos ilyen lenne.

2011. jan. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nem látok rajta semmi különöset. Jó kedve van, játszik.
2011. jan. 15. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos én is jártam már így, csak az enyém 30 szem C-vitamint evett meg.Elképzelni se tudom hogy szedte le olyan helyen volt,ami szerintem neki elérhetetlen, de mire hazaértem már csak az üres dobozt találtam. Szerencsére nem lett semmi baja tőle.
2011. jan. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ez is egy olyan polcon volt, amit elvileg nem ért el. :) Gyakorlatilag valahogy sikerült megoldania, pedig elég magasan is volt, az alatta lévő polcon vannak a kefék, fésűk.

Nincs semmi baja, sőt az új beceneve Vitaminbomba lett. :D

2011. jan. 15. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!