Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Értek az állatok nyelvén!...

Értek az állatok nyelvén! Hogy lehet? :-O

Figyelt kérdés
Ne nézzetek hülyének, mert igaz. Látom a kutyán vagy bármilyen állaton, ha rosszul van és már nem biztos, hogy megéli a holnapot. Mindent tudok az állatokról és nem tanultam róluk. Úgy értem, hogy ránézek és értem, hogy ezt a mozdulatot vagy bármit amit csinál miért teszi. A szüleim is mondják, meg a város, hogy én lassan megtanítom őket beszélni. Pedig komolyan értem őket, és nem viccből írtam. Értek a kutyapszichológiához is. Pedig csak Cesar Millan-t néztem meg párszor. :-O Hogy lehet ez ?
2011. jan. 15. 17:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
57%
menj, és ébredj föl csipkejózsika
2011. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem nagy szám. ennyire én is értem őket. Mikor boldogok, mikor szomorúak, mikor akarnak játszani, mikor akar sétálni, mikor beteg... mikor mit akar. mikor ideges, és mikor érzi, hogy idegen állat mászkál a kertünkben. Ez még nem jelenti azt, hogy tudsz az állatok nyelvén.
2011. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
55%
nem akarlak eltántorítani de aki kutyákkal foglalkozik, vagy van kutyája aki közel áll hozzá, az kb. ugyanígy van. én is tudom mit miért csinál a kutyám, vagy a többi kutya, mert ismerem a reakciókat. de attól még megszólalni nem fognak.
2011. jan. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
50%

Nem az állatok nyelvén étesz, hanem jól tudod olvasni a viselkedésüket, a jelzéseiket. Empátia kérdése, semmi misztikus nincs benne.

A kutyapszichológiás megjegyzésed túlzás, értem, mire gondolsz, de mindez a jó beleérző képességednek köszönhető. Ennyi.

Azért néhány viselkedési formulát nem agysebészet leolvasni a kutyáról, valljuk be, nekem is egész jól megy. Legalábbis mindig megérttetem magam az állatokkal. És ilyen ember sok van. Nyilván híresen jól bánsz az állatokkal felétek, és híresen nagy állatszerető ember vagy, de ne ess túlzásokba.

2011. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
50%

Nem ismerem jobban a "képességedet", de én is értek a kutyák nyelvén, mert nagyon sokat kiképzőnek tanultam, és már én is kívülről kenem-vágom minden mozdulatukat, hogy mit csinálnak, és miért teszik. Rengeteget tanultam, de ma már csak hobbiszinten kutyázok, illetve kijárok a sulinkra is, de már nem oktatok, csak segédként szoktam tanfolyamokon segédkezni.


Egy kutyapszichológusnak a mai világban nagyon nagy hasznát veszik pl. egy kutyaiskolában. Javaslom, menj el egybe, és ott egyből kiderül, tényleg értesz-e hozzájuk.. Az oktatók rögtön megmondják, hogy mi ez.

2011. jan. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
nem úgy értem ...
2011. jan. 15. 17:37
 7/37 anonim ***** válasza:
49%

Hát ez nem kifejezetten különleges képesség!

Én is értem a kutyáim minden mozdulatát,látom rajta hogy mit akar tudom ha valami baja van!És ez nem azért van mert csoda vagyok és értem az állatok nyelvét hanem mert ismerem a kutyáimat! Ilyen egyszerű az egész!)

2011. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
0%
miért reggel rád köszön a szomszéd kutya iskolába menet, vagy mi?
2011. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
de én nem csak a sajátomét tudom és nem csak kutyáról beszélek
2011. jan. 15. 17:39
 10/37 szamóca. ***** válasza:
0%

aszittem azt az állatdokis filmet nézted meg sokszor...nemjut eszembe a címe...

egyébként melyik város jár így a csodádra?:D biztos nem pest:D

mellesleg nemolyan nehéz az állatoknál kikövetkeztetni hogy mit akarnak, ez nekem is megy.

2011. jan. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!