Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a kutyámmal? El...

Mi lehet a kutyámmal? El vigyem orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap,hazahoztunk egy kiskutyát.Tegnap nem nagyon evett épp csak pár falatkát.Inni sem nagyon ivott.Este beletettem az ágyába és eléje raktam a vizét hátha szomjas lesz.Regggel 6-kor pedig azt vettem észre hogy piros lett a víz.Olyan volt mintha vér lett volna benne.Szaga nem volt.Kiöntöttem a vizet és raktam bele tisztát.Utána megnéztem a kutyát de sehol nem láttam rajta vér nyomokat.Aztán 7 körül adtam neki enni és inni, akkor már rendesen megevett és megivott mindent, és ennek nagyon örültem.Utána játszottunk is.Szerintetek mi baja?Elvigyem orvoshoz?
2011. jan. 16. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnap hoztad haza, várjuk meg a ma estét, ha normálisan viselkedik, eszik, iszik, játszik akkor nincs baj, de ha úgy látod hogy bágyadt, fájdalmai vannak, akkor érdemes kikérni egy doki véleményét.
2011. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A száját belül is nézted? Nem sérthette fel az ínyét, vagy valamelyik fogát? Ha e4szik, iszik, és játszik, szerintem semmi baja nincs.
2011. jan. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor nincs baj :)

Köszönöm szépen, a száját megnéztem de nem láttam hogy bárhol is felsértette volna valami.

2011. jan. 16. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el és mutasd meg orvosnak. Hány és milyen oltása van??
2011. jan. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tökmindegy beteg-e, ha kiskutyát hozunk haza az az első, hogy orvoshoz visszük, megvizsgálja és megbeszéljük az oltási és féregtelenítési programot.
2011. jan. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is rögtön, de 1-2 nappal a hazahozatal után el kell vinni állatorvoshoz. Egyrészt, hogy összeismerkedjetek (Te, a doki, és a kutya) másrészt meg kell beszélni az oltási programját.

És akkor ezt mindenképp említsd meg neki!

2011. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!