Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Etet itt valaki pedigree-vel?...

Etet itt valaki pedigree-vel? Ha igen, akkor miért választotta ezt a száraz tápot?

Figyelt kérdés
Orijennel etetek, mielőtt leszólnátok:-) Csak kíváncsi vagyok miért választják egyesek ezt a tápot, annak ellenére, hogy tudják, hogy nem egy jó minőség...
2011. jan. 17. 12:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem pont azért választják, mert azt hiszik jó minőség. Sokat reklámozzák a tvben, stb...

Én Acanával etetek, de utánajártam előtte melyek a jobb tápok, sajnos nem mindenki teszi ezt.

2011. jan. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Mert lassan az embereknek sincs miből enni...


Bár én nem ezzel etetek, de a fejlődésben lévő kutyáktól eltekintve, nem tartom véteknek.

2011. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
Olyan jó, ezen az oldalon mindenki Orijennel meg Acanával etet - úgy látszik mégsem megy olyan rosszul ennek az országnak...
2011. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Megtehetem mert a kutyám 4kg:-) Szinte alig eszik... Emellett főzni is szoktam neki. Bevallom egy 50kg-s kutyánál nem engedhetném meg magamnak, hogy Orijennel etessem, uh maradnék a főzésnél. Amúgy is sokkal jobban szereti a kutyusom a főtt husit, zöldséget, gyümit, rizst tésztát mint a száraz kaját. De Pedigree-vel nem etetném, mert az szemét, és pofátlanul drágán adják a minőségéhez képest. Ha valaki lusta főzni, akkor legalább nézze meg milyen száraz tápot ad a kutyának...
2011. jan. 17. 13:26
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Nekem törpetacskóm van és Select Golddal etetem. (Második vagyok.) Én sem tudnék pl. egy nagytestű németjuhászt Royal Caninnal etetni...
2011. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyusomnak pedigree-ből csak a kis csont alakú kekszeket adom jutifalatként :) de azt nagyon imádja:P amúgy dog chow-val etetünk és eddig nem panaszkodott :)
2011. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem a Dog Chowt meg Select Goldot minőségben nem lehet a Pedigreehez hasonlítani. Százszor jobb minőségűek... A Dog Chowról azt hallottam, hogy kimondottan jó:-)
2011. jan. 17. 13:35
 8/25 anonim ***** válasza:
85%
Lehet lepontozni, de én inkább megveszem neki a saját pénzemből 17 évesen... elmegyek csak azért dolgozni, hogy kutyakaját meg kutyasulit tudjam fizetni. Anyukámmal élek, egyszer nem adott a kutya cuccaiba pénzt mégis megoldom valahogy. Karácsonyi, szülinapi pénz... Nekem ez fontosabb, minthogy legyen egy 20 ezer forintos puma táskám...
2011. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolják azt, mert agyon van reklámozva, szép a csomagolása és sok ember azt gondolja, hogy minőségi táp. Nem mindenkinek a kutyakaja választás körül forog az élete. Attól nehogy már valaki rossz gazda legyen, mert Pedigree-vel etet. Én kb. 10évig Friskies-sel etettem a kutyáimat, mert azt gondoltam nagyon jó minőségű, mégsem volt soha semmi bajuk.


És attól még, hogy Orijent eszik a kutya, nem garancia, hogy 20 évig fog élni. Ugyanúgy lehetnek betegségei.


Persze mindenki maga dönti el, hogy mennyi pénzt akar rászánni.

2011. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Természetesen nem ettől függ, hogy jó gazdi vagy e vagy sem. Csak úgy érzem, hogy sok ember félre van vezetve, mert a sok reklám miatt azt hiszik, hogy szuper jó minőségű tápot vesznek, ráadásul nem is olcsón. A kutya nevelése nem csak a táplálásból áll. Félreértés ne essék, senkit nem akartam megbántani vagy kritizálni a kérdésemmel.
2011. jan. 17. 14:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!