Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan talalhatom meg elveszet...

Hogyan talalhatom meg elveszett Amerikai staffordshire terrieremet?

Figyelt kérdés
Tudom keves a remeny, de meg van,2 eve tunt el a staffordshire terrierem,es az osszes menhelyet, meg az amerikai staffordshire fajtamentoket is megkerestem,de minden hiaba.Kartal( aszod melett) telepulesrol tunt el 2008 oktobereben, kiszokott a keritesen.Kiplakatoztam, fotoval es tobben telefonaltak hogy itt es ott lattak de mire a helyszinre ertem autoval nem talaltam. 10 eves kan kutya, eros jol taplalt volt es soha de soha senkit sem bantana mert csaladi kutya volt,megis sokan felnek ettol a fajtatol.Mellkasan feher denever abra,fule nem vagott.
2011. jan. 17. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy olvasom, akkor mindent megtettél, nem hiszem hogy ennyi idő elteltével bármi módon előkerülhetne.:( Sajnálom.
2011. jan. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
koszi tudom en is csak az amerikai stafford mentik azt mondtak hogy volt mar kutya ami 5 evvel kesobb kerult elo, de nem az utcarol hanem egy csaladnal talaltak ra,ebben remenykedem hogy egy jo ember befogadta!
2011. jan. 17. 13:11
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is sajnálom de szerintem már semmi remény hogy meglesz!:(

Írtad hogy 10 éves volt, azóta már eltelt 2 év!Sajnálom hogy ezt kell mondanom de lehet már nem is él szegényke!:S

De írtad hogy nagyon barátságos volt lehet valaki befogadta!

2011. jan. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%

Vertétek?

Nekem 2 amstaffom is van. Amikor még csak 1 volt, kint voltunk vele futtaton, hallott egy durranást, megijedt elrohant, úttesten át, Csak rohant, Párom utána, majd Ő utána én. Ugye a kutyánk sokkal gyorsabb volt, mint mi, egyből hazarohantunk hogy kocsiba üljünk, és keressük, és hazaértünk ott ült a kapu előtt remegve. Az első dolga az volt hogy hazafusson, mert ott biztonságban van.


Ezért is furcsállom, hogy a tied elment, jó"az egy dolog" de hogy nem ment haza, ennek OKAI vannak!!!

2011. jan. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

13:13 as vagyok.

Azt nem írtam, hogy lehet valamelyik családtagod, csak nem tudsz róla. (ezt a verésre írtam)

2011. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Újsághirdetés esetleg(helyi lapban, ha van ilyen). Sajnos jobb ötletem nincs.
2011. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Na, ide is jönnek az idióták! Ha verték volna, vagy nem tartották volna jól a kutyát, akkor most lesz....ák, hogy ennyi idő után hol van! Aki ide beír, hogy elszökött a kutyája, az megoldást keres és kétségbe van esve, NEM veri a kutyáját! Megőrülök esküszöm lassan az ilyen kommentektől!
2011. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Egyedul elek es soha de soha nem utottem meg mert annyira erzekeny volt hogy ha rosszat csinalt eleg volt rakiabalni es maris szegyelte magat! 15 eves koromban kaptam es annyira szerettem mintha a kistestverem lett volna,most 27 eves fiu vagyok, de ket ev utan is rettenetesen hinyzik. En gondolom azert nem jott haza mert engem keresett,ugyanis en videken dolgoztam 2 hetig es rabiztam egy17 eves kislanyra aki setaltatta es etette, o szolt nekem hogy megszokott a kutya. Amasik dolog hogy a Staffordok 90 szazaleka nem talal haza mert harcikutya es nem kopo,mastol is halottam hogy az o staffija sem talalt haza hanem megallt egy bolt elott es ott varta hogy gazdaja megtalalja!Az az ember erzi at legjobban a fajdalmamat aki tudja mit jelent gyerekkent kapni egy kiskutyat akivel egyut nossz fel es mindig megbizhatsz benne joban, rosszban! Amikor kiplakatoztam fotoval egyutt, meg 100000ft jutalmat is kituztem erte,sot a helyi cuganyoknak is szoltam mert azok is kerestek ennyi penzert!!!
2011. jan. 17. 13:32
 9/15 anonim ***** válasza:
B@zdmeg előbb gondolkozz, bár azt nem tudsz, minthogy másokat minősíts!!!
2011. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hatha valaki tud egy internetes oldalt ahol fenykepes hirdetesek vannak es nagy a latogatottsaga, tehat sokan nezik,igy van remenyem ha ujabb hirdetest adok fel fotoval lehet valaki felismeri es tudja kinel lehet ha meg el szegeny,de lehet mert nagyon jol volt tartva, minde honapban jart orvosnal vizsgalaton es a staffordok jo nagy resze megelheti a 15 eves kort is siman!!!
2011. jan. 17. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!