Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a cane corso mánia? Ez...

Mi ez a cane corso mánia? Ez lesz a legújabb agyontenyésztett fajta?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezt akartam én is kérdezni!:)Egyébként nekem tetszenek nagyon, csak mostanában tényleg elég felkapottak...
2011. jan. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon tetszenek, de már előre sajnálom ezeket a kutyákat, mert minél több lesz belőlük, annál rosszabb lesz a fajtaállomány. Már sikerült így elszúrni néhány fajtát.
2011. jan. 17. 14:45
 3/12 anonim ***** válasza:
egyetértek :S
2011. jan. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így látom, hogy nem ez az egyedüli fajta.

Nagyon kár értük, mert az egyik kedven fajtám.

2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem inkább az amstaff lett hirtelen nagyon népszerű kutya legalábbis ezen az oldalon.
2011. jan. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mindkettő egyre felkapottabb sajnos. Nekem cc kanom van, és ha Ő már nem lesz (7 éves, úgyhogy remélem van még jópár évünk) akkor amstaffom lesz, de remélem, hogy majd amstaffban is megtalálom az egészségeset. :)
2011. jan. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez azért van.Mert nagy örző-védő kutyát akarnak és ez olyan nagyon vérengzőnek néz ki mert hasonlít egy párducra.Igaz,nagyon szép kutya de aki nem viszi el naponta sétálni,sőt futni akkor elég őrült tud lenni. Szóval ez nem egy szobakutya és nem tartom értelmesnek,hogy sokan ilyet vesznek.
2011. jan. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én még eddig nem vettem észre. De amúgy tényleg szép kutyák
2011. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Megnyugtatásul közölném, hogy nálunk lett csak divat. A saját hazájában már rég az (tehát már sok minden nem az igazi velük rég óta). Sőt a származási országban a legritkább esetben szűrik a kutyákat (leginkább a dp-t hagyják figyelmen kívül).

Ettől még ennek a fajtának is megvannak és meg is lesznek az elkötelezett tenyésztői, és lehet egészséges kutyát taláni.

2011. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyre több van a fajtanmentésnél is,úgyhogy valószínűleg tényleg divat.
2011. jan. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!