Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek az ellen hogy ne...

Mit tegyek az ellen hogy ne hányjon bele a hordozójába?

Figyelt kérdés
Nem először hányt bele.És most is kell mennem a dolgomra ahova a kutyámat is viszem, de attól félek hogy megint belehány.Mit tegyek ez ellen?
2011. jan. 18. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám kölyök korában hányt az autóban párszor, de 7-8 hónapos kora után már nem. Kinőtte, vagy hozzá szokott, nem tudom. Valójában nem írtad, hogy az autóban, de végülis mindegy, mert ha kézben viszed, az is himbálódzik és attól is rosszul lehet, talán jobban, mint egy autóban. Létezik kutyák számára utazási rosszullét megelőzésére szolgáló gyógyszer, de szerintem idővel anélkül is hozzászokik. Amivel még esetleg tudsz rajta segíteni, ha kilát előrefele a hordozójából. Én is csak akkor vagyok rosszul az autóban, ha nem láthatom az utat.
2011. jan. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a másik, ha előre tudod, hogy mentek valahova, előtte ne adj neki enni!
2011. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre ne etesd meg előtte.
2011. jan. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha olyan pici, hogy nem lehet lerakni a földre akkor hagyd otthon. Ha meg felnött kutya akkor meg ... jééééé... kinött a 4 lába.
2011. jan. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Állatorvossal beszéld meg. Léteznek hányinger elleni és izgalmi állapotot mérséklő szerek. természetesen indulás előtt már ne egyen,igyon.
2011. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
14.05: ott a pont :o)))
2011. jan. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hányingere van attól,hogy hordozóban cipeled,mintha nem is élő állat lenne,hanem dísztárgy vagy divatos kiegészítő.

Jó idő van,és magaddal tudod úgy is vinni,hogy saját lábain jön.

2011. jan. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14.05-nek és 14.21-nek: És ha mondjuk a kérdező állatorvoshoz vagy kutyaoviba/iskolába szeretné vinni a kiskutyáját???
2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: ezt azért kötve hiszem ebből a mondatból kiindulva: "most is kell mennem a dolgomra ahova a kutyámat is viszem" - aki kutyaoviba vagy állatorvoshoz viszi az nem így fogalmaz, ebben ugye megegyezhetünk.... :o))


Ha még kölyök és nem lehet utcára vinni, akkor nem kéne mindenhova hurcibálni sem - hordozó ide vagy oda.

Ha már felnőtt kutya és mindenképp vinni kell, a kutyának van négy lába és attól h nem nőtt nagyobbra mint egy macska, még tud járni és kutyául viselkedni. Bár lehet h amikor megyek valahova ahová a vizsla méretű keverékemet is vinnem kell, be kéne tuszkolnom egy táskába, nehogy elfáradjon. :o)))


Ne haragudj, de olyan vicces amikor egy gazda nem képes kutyaként kezelni a kutyáját :o) kár h a kutya mindig szív emiatt...

2011. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz és kutyaiskolába is el tud ám menni saját lábán...
2011. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!