Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van aki esetleg ezt a bolhaírt...

Van aki esetleg ezt a bolhaírtót használja? (kép lent)

Figyelt kérdés

Most vettem a yorkimnak bolhairtót (ilyet még soha nem vettem) nagyon picike 1ml-es exspot a neve.Valaki esetleg használ ilyet kutyusának?Hogy használja?Ráteszi az ujjára és úgy bekeni a kutyust?Itt van kép róla:

[link]

980FT volt ha ez számít valamit


2011. jan. 18. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Olvasd el a leírást! :)

Egyébként a tarkójára kell tenni az egészet.

2011. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia

Én is ezt használom a leírásban tényleg benne van. De itt leírnak mindent: [link]

Fontos , hogy fürdés után 48 órával rakd rá (ha megfürdeted)ÉS rárakás után 48 óráig nem lehet fürdetni.

Nem kell a beledörzsölnöd a lapockái közé kell csepegtetni a bőrére kicsit olyan lesz a bundája de nem lesz baja nekem is Yorkim van.

2011. jan. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igyekezz nem egyszerre ráönteni. Az a fontos, a bőrébe ivódjon, ne a szőrén folyjon szét.Pár napig a helyén kicsit zsíros lesz a szőr, ne piszkáld, elmúlik.
2011. jan. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezt fürdéskor kell rárakni?
2011. jan. 18. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
NEEMM épp azt írtam h előtte vagy utána 48 órával!!
2011. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!